краще золотої “ВІА Гри” – світленька, руденька і темненька – Одна Хвилина

Вибір редакції


Анастасія Арестович раніше була не публічною людиною, проте з початком повномасштабної війни її чоловік, радник Офісу Президента України, здобув чималу популярність. Разом з тим публіка почала цікавитись не лише політичною діяльністю Олексія Арестовича, а і його особистим життям. Так, українці звернули увагу на його дружину Анастасію.

Нині публіка уважно стежить за її життям, а дівчину починають дедалі частіше кликати на інтерв’ю. Крім того, понад 20 тисяч підписників стежать за новоспеченою знаменитістю в Інстаграмі. На особистій сторінці Анастасії Арестович в соціальній мережі Інстаграм нещодавно з’явилась фотографія з її близькими подругами.

Подруги Анастасії Арестович

Дружина українського політичного та громадського діяча опублікувала в особистому блозі фотографію зі своїми подругами – Яною та Оленою. Дівчата разом зустрілись в одному з кафе Латвії. Варто зазначити, що разом вони виглядають не гірше, ніж золоте тріо “ВІА Гри”. Ніжна та жіночна зовнішність Анастасії Арестович ідеально гармоніює з незвично цікавими рисами обличчя її подруг.

На кадрі дівчата щиро усміхаються та виглядають дуже щасливими. Можна припустити, що вони найкращі подруги та дуже давно не бачились одна з одною.

Анастасія Арестович показала фотографію зі своїми найкращими подругами
Анастасія Арестович показала фотографію зі своїми найкращими подругами

Нагадаємо, що раніше зіркова дружина українського політика розповіла в інтерв’ю про свої стосунки з колишніми дружинами свого чоловіка. Анастасія Арестович зізналась, що вона ніколи не могла й подумати, що стане будувати стосунки з двічі одруженим чоловіком. Більш того, розповіла в інтерв’ю знаменитість, вона відмовляла своїх подруг від однієї думки про подібне.

Втім, життя склалось так, що вона закохалась в Олексія і створила з ним сім’ю. Нині Анастасія Арестович, як і двоє колишніх дружин її чоловіка, намагається підтримувати хороші стосунки з іншими сім’ями Олексія. Анастасія зізнається, що це заслуга кожної з екскоханих її чоловіка.

До того ж, розповіла дружина Арестовича, кожна з жінок є дорослою жінкою, й всі добре розуміють, що діти не повинні страждати від непорозумінь між батьками.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

13 + 9 =

Translate »