Кравець, Дєлієв, Маренич відзначають день народження в новорічну ніч – Одна Хвилина

Вибір редакції


Георгій Делієв

Коміку не пощастило, адже зазвичай 1 січня він проводив час на корпоративах, а не за святково вбраним столом в оточенні рідних і друзів. Відмовитися від виступів у перший день року Георгій не міг, оскільки платили дуже добре. Зазвичай за цей день Делієв заробляв стільки, скільки в інший час за цілий місяць.

Георгій Делієв з 1 січня став 63-річним

Останнім часом кожного 1 січня гуморист перебував за кордоном, беручи участь у легендарному Snow Show, де йому була визначена постійна роль. Тільки у 2020-му зробив виключення і залишився вдома, оскільки відзначав 60-річний ювілей. У дитинстві артист ображався, що його одноліткам дарують подарунки двічі на рік, а йому – виключно один 1 січня.

Олена Кравець

Багато років поспіль Олена відзначала власний день народження на сцені. “Квартал” користувався шаленим успіхом, то відбою від заявок не було. Колеги завжди оголошували зі сцени про визначну подію, і дарували актрисі багато квітів.

Олена Кравець 1 січня відзначає 46-річчя

А вона завше мріяла про тихе сімейне святкування дня народження у вузькому сімейному колі. Щоб удома, а не в ресторані, і щоб усі співали пісень під гітару. Тепер, коли Олена вже не виступає разом із квартальниками, та і корпоративів стало на порядок менше, мрія іменинниці нарешті збулася.

Валерій Маренич

Легенді радянської естради 1 січня минуло 77 років. “Тріо Мареничів”, у складі якого співали Валерій, його благовірна Антоніна Сухорукова і її сестра Світлана, збирало цілі стадіони. Всі думають, що виконавець українських пісень народився в Луцьку. Насправді це не так, бо чоловік насправді з Кривого Рогу. А дівчата-колеги – взагалі родом із родом із Куйбишева.

Валерій Маренич і його тріо колись гримів на весь Радянський Союз

1 січня Валерій Маренич, відзначаючи день народження, завжди загадує бажання – щоб знайшлися впливові люди, які б змогли організувати народному артисту України сольний концерт, бо нині він виступає виключно перед військовими у госпіталі.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × 3 =

Translate »