крокодилам байдуже, що це зіркові діти – Одна Хвилина

Вибір редакції


Ліза Агутіна

Навесні заголовки сайтів зарясніли повідомленнями, що з донькою Варум й Агутіна сталася справжня трагедія. Буцімто на дівчину, що перебувала у Флориді, напав крокодил. Одні писали, що Єлизавета зазнала чималих ушкоджень від щелеп зеленого монстра. Інші пішли ще далі, зазначивши, що дівчину було загризено на смерть.

Леонід Агутін запевнив, що з донькою Лізою все гаразд

Стурбовані підписники стали звертатися до Агутіна в Інстаграм-акаунт із проханням підтвердити чи спростувати подібну інфу. Музикант заспокоїв людей, мовляв, усе гаразд, дівчина в нормі і жодних слідів від укусів на її тілі не виявлено.

У Лізи Агутіної власний рок-гурт

Всього у Леоніда двоє дітей. Старшу доньку Поліну співаку народила балерина Марія Воробйова. А Ліза з’явилася на світ у шлюбі з Анжелікою Варум. З роками дівчина стає все більше схожа на свою матусю.

Ліза Агутіна все більше нагадує маму Анжеліку Варум

Нині Єлизаветі 23 роки. Вона давно мешкає у Маямі. Як і зіркові батьки, дівчина захоплюється музикою – співає і грає на гітарі. Навіть створила власний гурт Bruvvy band. Агутіна-молодша сподівається підкорити велику рок-сцену. Схоже, що зірковій донечці все вдасться. Принаймні вона вже встигла виступити на розігріві у легендарного Bon Jovi.

Єгор-Даніель Кличко

Коли старшому сину Віталія Кличка було 16 років, він перебував у парку Еверглейдс, що неподалік Маямі. Єгор-Даніель навідався туди не як екскурсант. Навчаючись у Штатах, підліток був волонтером і доглядав за алігаторами.

Рептилія зреагувала на руку годувальника і хапнула хлопця. Зірковий нащадок виклав у мережу світлину з раною, зробивши висновок, що голодного крокодила слід, в першу чергу, нагодувати. Сину київського мера довелося навіть накладати шви.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

7 + twelve =

Translate »