Крупним планом: як виглядає найбагатша співачка Камалія без макіяжу і фотошопу – роки беруть своє (Фото)

Вибір редакції


У 2008 році найбагатша співачка України Камалія отримала звання “Місіс світу” Артистка обійшла конкурсанток з 40 країн світу і забрала омріяну корону. Тоді Камалії було 30 років. Вона була розкішною блондинкою з тонкою талією, довгими ногами і яскравою посмішкою. Безумовно, співачка отримала корону цілком заслужено.

Камалія на конкурсі Місіс світу 2008
Камалія на конкурсі Місіс світу 2008

З того часу пройшло вже 15 років, зараз Камалії 45. Звісно, роки не найкращим чином впливають на жіночу красу. Це не оминуло і співачку. Вона вже не така струнка, а її шкіра вже не така ідеальна, як раніше. Втім, у свої 45 років співачка виглядає розкішно.

Як виглядає Камалія без макіяжу
Як виглядає Камалія без макіяжу

Варто відзначити, що співачка завжди з’являється на людях “при повному параді”. В неї завжди гарно укладене волосся, зроблений макіяж, а її одяг завжди виглядає розкішно.

При цьому Камалія не соромиться показати себе і у звичайному, домашньому вигляді. Рідко, але все ж співачка публікує фото, де вона позує без макіяжу та зачіски, в простому, домашньому одязі.

Так, в Мережі можна знайти знімок, де Камалія позує на своєму власному городі. Співачка позує без краплі макіяжу на обличчі. Волосся вона зібрала в хвіст, а в руках тримає тазик з томатами.

Камалия без макияжа
Як виглядає Камалія без макіяжу

На іншому фото, яке потрапило в Мережу, Камалія позує у лісі, де збирає гриби. Співачка одягнена в спортивний костюм, її волосся зв’язане, а на обличі нема макіяжу.

Камалія показала своє фото без макіяжу та фотошопу
Камалія показала своє фото без макіяжу та фотошопу

На третьому фото, де можна розгледіти Камалію без макіяжу, вона позує поряд з чоловіком похилого віку.

Як виглядає Камалія без макіяжу
Як виглядає Камалія без макіяжу

Варто відзначити, що Камалія має дуже привабливий вигляд навіть без гриму. Співачка доглядає за своєю шкірою і регулярно ходить до косметолога, що і дало свій результат.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × five =

Translate »