Ксенія Мішина, Катя Репяхова, Світлана Лобода та інші зірки, у яких є домашні помічниці – Одна Хвилина

Вибір редакції


Знамениті та заможні люди мають мало вільного часу, але достатньо коштів, щоб оплатити послуги помічників по дому. Звісно, є й ті зірки, які самі люблять готувати та наводити лад у власному домі, але є й інші, які страшенно це не люблять.

Катя Репяхова

Катерина Репяхова показала, як виглядає Віктор Павлік, підстрижений наголо
Зірки, які не прибирають: Катерина Репяхова

Четверта дружина українського співака Віктора Павліка Катя Репяхова ніколи не відрізнялася особливо хазяйновитістю. Дівчина по настрою може приготувати вечерю, чи провести легке прибирання, втім це буває не часто. Частіше готує в зірковій сім’ї сам Віктор Павлік, або мама Каті, яка живе практично по сусідству і завжди поряд, адже допомагає з дитиною.

Щодо прибирання, тут все простіше. Репяхова регулярно викликає клінінгову компанію до себе додому, який наводять ідеальний порядок.

Світлана Лобода

Лобода, яка передала на відбудову Ірпеня 2 млн грн, показала результат своїх вкладень
Зірки, які не прибирають: Світлана Лобода

Відома співачка Світлана Лобода має дуже мало часу на сім’ю та побут, адже постійно знаходиться на гастролях. Тож і не дивно, що артистка користується послугами нянь для своїх донечок, а також послугами помічників по дому, які готують та прибирають для дітей.

Ксенія Мішина

Ксенія Мішина показала ідеальний прес
Зірки, які не прибирають: Ксенія Мішина

Українська акторка Ксенія Мішина вважає більш важливим приділяти час своєму сину, аніж прибиранню. Ксенія готує прості сніданки для себе з сином, а на обід та вечерю вони найчастіше йдуть в заклади харчування. Щодо прибирання, тут Мішина користується послугами клінінгової компанії, яка приїжджає в середньому раз на тиждень і наводить порядок у неї вдома.

Ольга Сумська

Ольга Сумська зізналась, що проведе новорічну ніч у колі родини та друзів
Зірки, які не прибирають: Ольга Сумська

Ольга Сумська любить готувати і зазвичай сама готує вдома. Також акторка і не проти прибирання, але для генерального прибирання вона звикла викликати клінінгову компанію.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × five =

Translate »