Ксенія Мішина опублікувала фото з відпочинку з мамою з Криму: келих ігристого, Чорне море та дівочі розмови - MusicUkraine

Ксенія Мішина опублікувала фото з відпочинку з мамою з Криму: келих ігристого, Чорне море та дівочі розмови

Вибір редакції


Ксенія Мішина, відома українська актриса та блогерка, колишня головна героїня реаліті-шоу “Холостячка”, нині продовжує займатись професійною діяльністю й активно веде власну сторінку в соціальній мережі Інстаграм. В особистому блозі знаменитість постійно ділиться зі своїми шанувальниками розповідями про минуле, справжнє та майбутнє, а також тішить свою авдиторію цікавими фотографіями.

Так, наприклад, нещодавно зірка показала фотографію зі своєю матусею, яка нині живе в анексованому Криму. Ксенія Мішина залишила чуттєвий опис до опублікованого кадру та подякувала долі за те, що нагородила її такою чудовою мамою.

Українська актриса Ксенія Мішина показала фотографію зі своєю мамою
Українська актриса Ксенія Мішина показала фотографію зі своєю мамою

На особистій сторінці знаменита українська актриса опублікувала милу фотографію зі своєю найріднішою людиною. На кадрі зіркові мама й донька зображені найімовірніше в рідному Криму, а на тлі можна побачити Чорне море. Ксенія Мішина з мамою, схоже, чудово проводили тоді час, адже на їхніх обличчях застигла усмішка, а в руках вони тримали келихи ігристого.

В описі до нової публікації знаменитість подякувала долі за найкращий у світі подарунок – чудову маму, яка завжди була поруч із нею та підтримувала за будь-яких умов. Ксенія Мішина пригадала часи, коли народила свого сина Платона. Тоді її мама неабияк допомогла їй, адже, поки актриса будувала кар’єру та влаштовувала своє життя, рідна людина залишалась поруч із сином.

“Скільки б розбіжностей у мене з нею не виникало, я завжди знаю, що вона була моєю подушкою безпеки щодо мого сина”, – зізналась відома українська актриса.

Актриса Ксенія Мішина показала фотографію зі своєю матусею на тлі Чорного моря
Актриса Ксенія Мішина показала фотографію зі своєю матусею на тлі Чорного моря

Нагадаємо, що відома українська актриса виховує 11-річного сина Платона. Підписники знаменитості чудово знають дитину зірки, втім про батька шанувальники знають набагато менше. Довгий час Ксенія Мішина воліла взагалі замовчувати цю тему, втім не так давно зізналась, що багато років тому намагалась відновити стосунки з цим чоловіком. Все виявилось марно. Нині ні актриса, ні її син з власного бажання не підтримують зв’язок із біологічним батьком Платона.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

ten + two =