...

Ксенія Мішина розповіла про залицяльника, який просив її переїхати до москви: старий і сивий, але відомий

Вибір редакції


Українська акторка Ксенія Мішина в інтерв’ю “Слава+” поділилася вражаючою історією про залицяння російського актора Сергія Гармаша, який тривалий час не давав їй спокою.

Українська акторка Ксенія Мішина
Українська акторка Ксенія Мішина

Мішина розказала, що під час зйомок у Севастополі їх зігнали в масовку і попросили, щось зіграти, там власне вона і зустрілась з Гармашем. Під час знімального процесу до Мішиної підійшов Сергій і почав з нею знайомитися, запропонував обмінятися контактами, а Ксенія була здивована, що така зірка сама з нею познайомилася і погодилася. На той момент актрисі було 18 років, тому такі події для неї були приголомшливі.

Російський актор Сергій Гармаш
Російський актор Сергій Гармаш

Після цього знайомства телефон майбутньої зірки постійно потерпав від телефонних дзвінків. Гармаш кликав Мішину на побачення, а вона все ніяк не погоджувалася. Через деякий час актор знову зателефонував і почав цікаву розмову, адже знав, що Ксенія хоче продовжувати свій шлях у сфері кіно. Обіцяв молодій дівчині, що зробить з неї найкрутішу акторку, яка б грала в класних фільмах, але для цього їй потрібно приїхати до нього в москву. Також зазначив, що він з Гошею Куценко будуть в Ялті і також запрошував Мішину. Дівчина звичайно відмовилася від такої пропозиції і нікуди не поїхала.

Ксенія Мішина з сином
Ксенія Мішина з сином

Акторка пояснює, що вона не може бути в близьких стосунках з чоловіком, який їй не подобається. Хтось може, а вона – ні.  На думку Ксенії, вона здогадується чим керувався на той час,майже 50-річний дядько, коли залицявся до неї. Гармаш шукав собі молоду дружину і розглядав Ксенію, як потенційну майбутню кохану.

Варто зазначити, що Сергій Гармаш є уродженцем Херсона, однак свою кар’єру він побудував на росії. Після повномасштабного вторгнення в нашу країну, він не засудив їх дії, а навпаки підтримав злочинний режим кремля.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twelve + 13 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.