куди вирушила дочка співачки і чи збирається повертатися додому – Одна Минута

Вибір редакції


Весь серпень інтернет кипів новинами про те, куди все-таки вступили зіркові діти. Останній місяць літа пройшов досить швидко і студентам довелося нарешті вирушити на довгоочікуваний перший курс. Ось і дочка Ольги Полякової Маша поділилася у соціальній мережі Інстаграм новиною про те, що вона вже не в Україні.

Дівчина виклала Instagram-stories, на якій вона скорчила смішне обличчя та поставила риторичне запитання: “Хто в Лондоні?”. На опублікованому знімку дівчина використала фотоефект, від чого на обличчі молодої Полякової з’явилися милі “поцілуночки”.

Маша Полякова розповіла про прибуття до Лондона
Маша Полякова розповіла про прибуття до Лондона

У липні 2022 року стало відомо, що Маші вдалося вступити до іноземного університету. Як зізналася мама дівчинки, вони довго міркували, куди краще вирушити вчитися. Основними критеріями відбору стали фінансовий фактор та фактор доступності.

Куди вчинимо і що потягнемо фінансово, туди й підемо вчитися

, – поділилася у липні з журналістами одкровенням Ольга Полякова.

Було точно відомо – Маша пішла стопами знаменитої мами. Дівчина ні на секунду не сумнівалася, що вступатиме саме до музичного навчального закладу. Полякова молодша подала документи до п’яти університетів, кожен із яких перебуває за кордоном.

Пізніше Маша на особистій сторінці поділилася радісною подією – університет у Лондоні прийняв її на навчання. Тоді і стало відомо про те, коли починається навчання. Лондонський університет у питанні початку навчального року не відрізняється від українських вишів – з вересня донька Полякової мала з’явитися у стінах університету.

Маша Полякова ще у липні вступила до лондонського університету
Маша Полякова ще у липні вступила до лондонського університету

Після початку повномасштабної війни Ольга Полякова разом із дітьми евакуювалася до Франції, де дітей співачки прихистила її гарна подруга. Тоді Маша на своїй сторінці поділилася почуттями щодо виїзду. Так, за словами зіркової доньки, їй було дуже важко залишати будинок, де залишилися її друзі, музична група вихованці та кохані.

До речі, про музичний гурт “Шви”, в якому Маша є солісткою: дівчина розповідала, що їхня діяльність поки що на паузі, адже всі учасники гурту розкидані по різних куточках світу і не всі мають музичні інструменти.

Тепер Маша Полякова залишила Україну на більш тривалий термін. Примітно, що в Україні дівчина залишилася коханою – залишається загадкою, як тепер вони зустрічатимуться. Невідомий і той факт, чи Маша планує після навчання повертатися додому в Україну.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

14 − 8 =

Translate »