Куди зник та чим зараз займається Сергій Сивохо: розвозить хліб з Німеччини по Україні та не афішує - MusicUkraine

Куди зник та чим зараз займається Сергій Сивохо: розвозить хліб з Німеччини по Україні та не афішує

Вибір редакції


Після перемоги Володимира Зеленського на президентських виборах 2019 року чимало колишніх кавеенників подалися в політику. Не став виключенням й донеччанин Сергій Сивохо.

Перебуваючи у складі команди КВН ДПІ, Сергій Сивохо жодного разу не переміг у гумористичних змаганнях під керівництвом Олександра Маслякова. Щоправда, встиг заявити про себе з великої сцени й став улюбленцем мільйонів шанувальників.

З політичною кар’єрою в жителя Донецька не дуже задалося. Був учасником “Антимайдану” у 2014-му. За 5 років активно підтримував під час президентських перегонів колегу Володимира Зеленського. Артист намагався пройти у Верховну Раду й балотувався по Дружківці та Костянтинівці як мажоритарник, але посів лише 3 місце.

Сергій Сивохо зайнявся благодійністю

Натомість отримав посаду позаштатного радника РНБО. Сергій мав займатися питаннями реінтеграції та відновлення Донбасу, але під час однієї з зустрічей, що стосувалася “платформи примирення та єдності” його штовхнув хтось із “азовців”. Чоловік не втримався на ногах, упав і, здається, більше в публічному просторі не з’являвся.

Хліб для вимушених переселенців привезли з Німеччини

Тим дивніше було дізнатися, що “Національна платформа відновлення та єдності” продовжує своє існування. І її очолює саме Сергій Сивохо. На сторінці в організації в Фейсбуці вказано адресу сайту, який не відкривається. З усім тим, зрідка там з’являються дописи зі звітами про зроблене.

Люди отримують хліб тривалого зберігання

В одному з серпневих дописів йдеться про хліб тривалого зберігання, який потрапив до України аж з Німеччини. Поласувати закордонним продуктом змогли мешканці Донеччини та Херсонщини. Також свою частку отримали переселенці в Кременчуці, біженці в Кропивницькому та вихованці дитбудинку в Ірпені. Сивохо подякував за підтримку фонду Hilfe und Hoffnun й пообіцяв, що “хлібні рейси” проводитимуться регулярно.

Сергій також похвалився, що в рамках програми “Людям від Людей” вдалося зібрати понад 200 тонн гуманітарки. Окрім вищеназваного німецького фонду активно допомагають українцям, постраждалим від воєнної агресії, ізраїльтяни, американці, іспанці.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × four =