Куди зникла талановита сестра Наташі Корольової Руся, яка була зіркою в 90-х: де живе і як виглядає (Фото) - MusicUkraine

Куди зникла талановита сестра Наташі Корольової Руся, яка була зіркою в 90-х: де живе і як виглядає (Фото)

Вибір редакції


Ірина Поривай, яка виступала під псевдонімом Руся, була яскравою зіркою естради у 90-х. Вже багато років про неї ніхто не чує, а згадують Русю лише в контексті сестри співачки Наташі Корольової.

Ірина Осауленко (Поривай у дівоцтві) – старша сестра відомої співачки Наташі Корольової. У 90-х роках вона виступала під псевдонімом Руся і була однієї з найяскравіших зірок естради того часу. Їй пророкували велике майбутнє та в якийсь момент Руся раптово зникла з естради і більше не поверталася в шоу-бізнес, в той час, як її молодша сестра Наташа Корольова набирала популярності.

Співачка Руся (зліва) з сестрою Наташою Корольовою: архівне фото
Співачка Руся (зліва) з сестрою Наташою Корольовою: архівне фото

Чому співачка Руся покинула сцену

Ірина не менш талановита за свою сестру Наташу Корольову і вона могла навіть переплюнути свою сестру і стати більш популярною та відомою. Та жінка обрала не себе, а сім’ю, пожертвувавши власним успіхом. Справа в тому, що після того, як Ірина вийшла заміж, у неї народився син хворий на ДЦП. Хлопчик потребував багато часу та уваги до себе. Тож Ірина не задумуючись поставила свою кар’єру на паузу і всю себе посвятила сина. Крім ДЦП син Ірини мав щей супутні хвороби, через що у віці 11 років хлопчик помер.

Після смерті сина Ірина впала у глибоку депресію. Ні про яку кар’єру вона тоді і думати не могла. Через декілька років Ірина з чоловіком наважилися на ще одну вагітність. Тоді на світ з’явився хлопчик Матвій, якому теж поставили невтішний діагноз аутизм. Це хвороба не смертельна, та діти з таким діагнозом потребують особливої уваги до себе. Ірина знову всю себе та весь свій час посвятила сину.

Як виглядає син співачки Русі, який хворий на аутизм
Як виглядає син співачки Русі, який хворий на аутизм

Через деякий час жінка стала мамою втретє. У неї народилася донечка Соня – абсолютно здорова дівчинка.

Як виглядають діти співачки Русі
Як виглядають діти співачки Русі

Відомо, що зараз Ірина Осауленко разом з чоловіком та дітьми живе у США. До слова, в Америці живе і її мама Людмила Поривай.

Куди зникла талановита сестра Наташі Корольової Руся, яка була зіркою в 90-х
Куди зникла талановита сестра Наташі Корольової Руся, яка була зіркою в 90-х

Варто відзначити, що після початку повномасштабної війни в Україні, Ірина Осауленко і Людмила Поривай виступили проти війни та засудили дії російської влади. В цей час співачка Наташа Корольова продовжує жити в росії і мовчить про події в Україні. А чоловік Корольової Тарзан являється путіністом і публічно підтримує злочинні дії армії рф на території України.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × 3 =