культура скасування – Одна Хвилина

Вибір редакції


Лариса Доліна

Після того як співачка стала активно підтримувати політику свого президента, спрямовану на знищення людей в сусідній країні, її концерт у Казахстані було скасовано. Блогер Рустам Солнцев натякнув, що знаменитість не пустили на сцену не просто так.

Ларису Доліну не допустили на сцену в Казахстані

Насправді все через громадянську позицію жінки і підтримку війни. На думку казаха, з такими поглядами не можна виходити на сцену і прикидатися порядною людиною. Тож подібне рішення є справедливим.

Олена Ваєнга

Російська співачка мала намір дати в Ізраїлі чотири концерти. Але стараннями української діаспори їх було скасовано. Тож на сцену любителька літаків так і не вийшла. У своїх інтерв’ю Ваєнга неодноразово наголошувала, що молиться за здоров’я путіна, немов за рідного.

Концертів в Ізраїлі в Олени Ваєнги не буде

А ще у захваті розповідала, як російський ватажок подарував її бабусі пляшку вина, яку жінка берегла як зіницю ока. На думку зірки, це найкращий керівник держави й іншого на його місці вона не уявляє. Тепер змушена за свою любов розплачуватися, втрачаючи власні кошти, бо навряд чи зможе виступати за кордоном.

Валерій Леонтьєв

Уперше за багато десятиліть беззмінний учасник “Пісні року” не виступить на Новий рік перед російськими глядачами. Знімання минули, а співочу легенду не запросили. Та Валерій і сам запропонував веселитися без нього.

Валерій Леонтьєв відмовився від Пісні року

Він давно мешкає в Маямі, але заради концертів частенько навідувався в москву. За відмову співака оголосили “зрадником”. А Леонтьєв, своєю чергою, підняв розцінки на корпоративи для співгромадян. Якщо захочуть почути спів народного артиста рф, змушені будуть викласти 150 тис.доларів.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

9 + eight =

Translate »