кущ замість ялинки – Одна Хвилина

Вибір редакції


Останнім часом інтерес публіки до молодої сім’ї відомого українського співака зростає. Так, за всіма подробицями родинних подій можна спостерігати на особистій сторінці Катерини Репяхової в соціальній мережі Інстаграм. У нещодавньому дописі молодої зірки з’явились фотографії з новорічної фотосесії Павліка, його сина та коханої. На кадрах шанувальники мали змогу побачити, як зіркова родина вирішила прикрасити місце, де буде зустрічати Новий рік.

Віктор Павлік зі своєю дружиною на новій фотосесії
Віктор Павлік зі своєю дружиною на новій фотосесії

В особистому блозі кохана відомого українського співака поділилась зі своїми шанувальниками новим дописом, у якому привітала кожного новенького на своїй сторінці, а також подякувала кожному, хто вже давно з нею. Зірка зазначила, що вона дуже любить свою авдиторію та жартома попросила не вірити всьому, що пише про них з Павліком жовта преса. Таким чином дівчина вкотре натякнула, що в її стосунках з українським артистом панує справжня ідилія.

Маленький син Катерини Репяхової
Маленький син Катерини Репяхової

У новому дописі Катерина Репяхова позначила місто, в якому відбулась фотосесія. Так, наразі зіркова родина перебуває у Трускавці. Оскільки до Нового року залишився день, то можна зробити висновки, що зустрічати 2023 рік Віктор Павлік з дружиною буде саме в гірському містечку на Заході України. Також можна припустити, що саме у цій затишній та світлій квартирі відбудуться сімейні посиденьки.

Катерина Репяхова зі своїм чоловіком Віктором Павліком та маленьким сином
Катерина Репяхова зі своїм чоловіком Віктором Павліком та маленьким сином

Так, на нових кадрах видно, як зіркова пара вирішила прикрасити свою тимчасову оселю для зустрічання Нового року. Квартира прикрашена скромно та просто, але зі смаком. Нагадаємо, що у пресі довго ходили чутки про те, що Віктор Павлік забезпечує свою колишню дружину грошима, втім варто зазначити, що ймовірна причина такого скромного прикрашання оселі не в фінансових складнощах. Схоже, що Павлік і Репяхова просто захотіли стильного та привабливого мінімалізму.

У коментарях до нового допису шанувальники зіркової пари висловили свою подяку та засипали молоду родину компліментами та побажаннями на Новий рік.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × four =

Translate »