Кузьма Скрябін, Ірина Білик, Пономарьов та інші – Одна Хвилина

Вибір редакції


Радіо “Промінь”

Радіо з україномовними піснями з’явилося на 4 роки раніше, ніж телепрограма Анжеліки Рудницької. Попасти на його хвилі вважалося дуже престижним. Це був шлях до упізнаваності. Нікому не відомі тоді “Брати Гадюкіни”, “Океан Ельзи”, The ВЙО, “Скрябін” й інші мріяли, щоб їх узяли до “12-2”. Щотижня в цьому хіт-параді додавалося два нових конкурсанти, а два виключалися. Все робилося за підрахунками голосів радіослухачів.

Так виглядав Віктор Павлік часів Анни-Марії

Саме тут відбулися прем’єри пісень “Скрябіна” “Птахи”, Віктора Павліка з гуртом “Анна-Марія” “Ти подобаєшся мені”, Ірини Білик “Ти мій”, Олександра Пономарьова “З ранку до ночі” й багатьох інших сучасних мегазірок.

“Територія А”

Хіт-парад кліпів, що почав виходити в телеефір з 1995 року, став справжнім поштовхом для розвитку українського шоубізу. Саме з легкої руки ведучої Анжеліки Рудницької відбувалася лагідна українізація постсовкового простору.

Це вже набагато пізніше Ірина Білик стала писати російськомовні треки. А тоді її милозвучні “А я пливу”, “Одинокая”, “Ти ангел” стали для українців справжнім одкровенням.

Олександр Пономарьов у цій програмі завойовував статус секс-символа. У стрункого блондина з чарівним голосом неможливо було не закохатися. Вже у 1998-му він став заслуженим артистом України, до речі, наймолодшим.

“Океан Ельзи” на чолі зі студентом-фізиком, здобув популярність теж завдяки “Території А”. Відтоді було продано мільйони дисків.

Олег Скрипка з гуртом ВВ уже 37 років на сцені

Ніхто із “Воплі Відоплясова”, в тому числі й Олег Скрипка, не мав музичної освіти, що не завадило хлопцям випускати сатиричні ролики з наспівами, які знала напам’ять вся Україна.

Так виглядав Андрій Кузьменко на початку своєї кар’єри

Молодики з Новояворівська на чолі з Андрієм Кузьменком опанували жанр альтернативної електроніки. Гурт “Скрябін”, що згодом став культовим, теж просунула в маси “Територія А”. Саме Кузьма з колегами здобули переконливу перемогу в “Території-Данс”, випередивши суперників “Грин Грей” та “Аква Віту”.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × 1 =

Translate »