Квартальна дружина Зеленського Кравець показала своїх молодших дітей: як зараз виглядають 6-річні двійнята - MusicUkraine

Квартальна дружина Зеленського Кравець показала своїх молодших дітей: як зараз виглядають 6-річні двійнята

Вибір редакції


Квартальна дружина Зеленського Кравець показала своїх молодших дітей

Зірка студії “Квартал 95” вже 20 років щаслива у шлюбі з чоловіком на ім’я Сергій Кравець. Вони одружилися ще в студентські роки і дуже швидко стали батьками. У 2003 році у них народилася донька Марія.

Через деякий час Олена і Сергій вирішили стати батьками вдруге. Втім, доля їм не посміхнулася. Кравець двічі пережила викидень. Лише через багато років акторка про це зізналася в інтерв’ю. Жінка вважає, що причиною цьому був її шалений ритм життя.

Олена Кравець розповіла, що той період життя був для неї дуже складним, вона навіть зверталася до психотерапевта. У 2015 році акторка знову завагітніла. Олена зізнається, що довго не могла повірити в те, що носить під серцем двійнят – для неї це було справжнім дивом. У серпні 2016 року на світ з’явилися маленькі Катя та Ваня.

Квартальна дружина Зеленського Кравець показала своїх молодших дітей
Квартальна дружина Зеленського Кравець показала своїх молодших дітей

Олена Кравець оберігає своїх дітей від публічності і вкрай рідко показує їхні фото на публіку. Хоча в Мережі можна віднайти знімки двійнят. Катя і Ваня ростуть дуже активними діми і дуже схожі на свою зіркову маму.

Квартальная жена Зеленского Елена Кравец впервые за долгое время показала своих 6-летних двойняшек
Квартальна дружина Зеленського Кравець показала своїх молодших дітей

Нагадаємо, у Олени Кравець є й старша донька Марія, якій зараз 19 років. Дівчина зараз являється студенткою київського вузу і вчиться по спеціальності “піар”. крім того, Марія професійно займається танцями.

Маша Кравець показала фото свого пресу
Як виглядає старша донька Олени Кравець

Маша Кравець – дуже самостійна дівчина. Вона почала жити окремо від батьків ще в 16 років. Дівчина з’їхала на орендовану квартиру, коли двійнятам виповнилось 3 роки і їм знадобилось більше простору. Тому Маша вирішила “звільнити” територію.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

ten + nineteen =