“Квартальна” дружина Зеленського Олена Кравець показала, як готується до Великодня: все разом з дітьми

Вибір редакції


Олена Кравець показала, що готує на святковий стіл
Олена Кравець показала, що готує на святковий стіл

Всі українці святкуватимуть довгоочікуване свято – Великдень. Наші українські зірки також не є виключенням. Олена Кравець поділилася у своєму Інстаграмі як майстерно навчилася прикрашати писанки, а в такій важливій справі їй допомагали  діти.Також артистка розповіла, що буде випікати першу у своєму житті паску. Цього року більшість повернулися до традицій, які хочеться наслідувати.

Олена Кравець показала, які писанки приготувала на свято
Олена Кравець показала, які писанки приготувала на свято

Олена Кравець здивувала своїх фанатів новиною про те, що йде з “Кварталу 95” та деякий час на сцені гумористичного шоу ми її не побачимо. Акторка розповіла, що війна сильно вплинула на її життя та внесла певні корективи, які потягнули за собою кардинальні зміни. Олена поділилася, що вона вирішила призупинити свою роботу в творчому колективі, але наголошує, що тимчасово.

Зірка гумористичного шоу поділилася зі своїми підписниками маленьким секретом
Зірка гумористичного шоу поділилася зі своїми підписниками маленьким секретом

Під час активної роботи, жінка зрозуміла, що має зупинитися, адже потрібно було вирішувати питання з її здоров’ям. Кравець має шкірне захворювання – кропив’янку, яка за час важкої роботи загострилася і потребувала лікування. Через прогресування хвороби акторка була вимушена відмовитися від всіх її зйомок, бо в кадрі почувала себе невпевнено та дискомфортно.

Красуня Олена Кравець
Красуня Олена Кравець

Кравець зазначила, що була приємно здивована, що всі її зрозуміли та навпаки підтримали, адже її робочий колектив знає її давно, і вони всі, наче одна родина.

Після своєї паузи артистка з’явилася на телеекрані в новому проєкті “Тихий вечір” і стала його ведучою. Олена наголошує, що давно хотіла спробувати себе в такому форматі і сама запропонувала ідею цього шоу.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 + 12 =