“Квартальна” дружина Зеленського Олена Кравець вийшла заміж за чоловіка з іншим ім’ям: хто він і як виглядає

Вибір редакції


Олена Кравець змогла не лише побудувати приголомшливу кар’єру на телебаченні, а й побудувати міцну сім’ю. Жінка вийшла заміж ще в студентські роки і вже 20 років щаслива у шлюбі. Чоловіка Олени Кравець звати Сергій. Він родом з міста Кривій Ріг, як і його зіркова дружина. Олена і Сергій познайомилися в студентські роки, тоді воно обидвоє грали в КВК, це їх і зблизило. Між ними одразу промайнула іскра і закрутився шалений роман. Вже через кілька місяців стосунків закохані почали жити разом. Пройшло небагато часу, як Олена дізналася про власну вагітність. Закохані, не вагаючись, вирішили одружитися. Тоді вони зіграли пишне весілля, в чому їм допомогли батьки, адже молоді ще не мали стабільного заробітку.

Як виглядає чоловік Олени Кравець
Як виглядає чоловік Олени Кравець

Через півроку після весілля, у 2003 році, Олена і Сергій Кравці вперше стали батьками: у них народилася донечка Маша, яка нині є вже 20-річною красунею.

Незважаючи на нестабільність після народження дитини, молоде подружжя вирішили переїжджати з Кривого Рогу до Києва, адже мріяли там побудувати кар’єру. Це їм вдалося. Олена Кравець підкорила сцену студії “Квартал 95”, а Сергій Кравець, хоч і має акторський хист залишився поза кадром. При цьому чоловік бере безпосередню участь у створенні номерів для “Кварталу”. Сергій – креативний продюсер студії “Квартал 95”.

Як виглядає чоловік Олени Кравець
Як виглядає чоловік Олени Кравець

У 2016 році Олена і Сергій Кравці стали батьками вдруге. У них народилися двійнята Катя і Ваня. Варто відзначити, що ці діти далися їм не легко. Тільки після народження двійнят Олена в інтерв’ю розповіла про те, що їй довелося пережити. Так, Олена зізналася, що вони довгий час з чоловіком мріяли про другу дитину. Втім, вагітності акторки закінчувалися викиднями. Олена дуже важко це переживала і навіть проходила терапію у психотерапевта. Все ж через роки спроб подружжю вдалося завагітніти природнім шляхом. Так, на світ з’явилися двійнята Катя і Ваня, яким зараз по 7 років.

Як виглядають діти Олени Кравець
Як виглядають діти Олени КравецьИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

10 + eighteen =