ким був батько Євгена Огіра, який так і не зміг пережити втрату сина – Одна Хвилина

Вибір редакції


Неймовірна співачка Тіна Кароль давно вражає фанатів не лише творчістю, а й своєю історією життя. Відомо, що зірка пережила непомірну втрату: її коханий Євген Огір тривалий час боровся з онкологією шлунка, але так і не зміг подолати недугу. Квітень 2013-го року стане справжньою чорною годиною для поп-діви, адже слідом за одним горе прийде ще одна трагедія. Рівно за 40 днів по смерті обранця, знаменитість втратить ще одного родича — свого свекра.

Появились фото со свадьбы Тины Кароль, которую она сыграла
Що відомо про свекра Тіни Кароль

Якщо про стосунки зі свекрухою зірка не збиралася приховувати, то про батька свого коханого чоловіка майже не згадувала навіть після весілля. Яскравим досвідом для поп-діви було саме спілкування з його мамою, яка поринула у всі сфери життя пари. А ось про тата Євгена артистка не наважилася розповісти.

Відомо, що чоловік народився у 1951-му році. Його звати Валерій Іванович Огір. До хвороби сина він облаштував собі затишне життя на березі Київського моря, де проживав разом зі своєю дружиною Раїсою Петрівною. Та незабаром до рокової дати, подружжя продає свій маєточок та переїздить до столичної квартири у Києві.

Що відомо про свекра Тіни Кароль

Втрата дитини призвела до того, що свекор Тіни Кароль був фактично безутішним весь час після похорон. Серце чоловіка було просто розбите. Він не витримав втрати та пішов у небуття.

Поховали чоловіка поруч з Євгеном. Тривалий час їхній останній прихисток прикрашали скромні фото. До речі, рідні Валерія Івановича вирішили чомусь поставити його світлину часів молодості. Регулярно провідує близьких сама співачка, а також її свекруха.

Нагадаємо, що більше про життя Тіни Кароль, її родину, сина та романи ви можете дізнатися у відео на нашому Ютуб-каналі “Одна минута”. Не забудьте підписатися та поставити вподобайку:

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Таємне життя дітей Заворотнюк та загадкова невістка: Що приховує від чужих очей Моя прекрасна няня


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

16 + 17 =

Translate »