лампочка з фольги, що горітиме цілий рік. Потрібні тільки батарейки – Одна Хвилина

Вибір редакції


Наталія Могилевська потурбувалася про освітлення

Співачка знайшла чудовий вихід, як освітити темні кімнати. Під час відключення світла кожен українець може скористатися досвідом Могилевської. В акаунті в Інстаграмі Наталія наочно продемонструвала, як змайструвати мінісвітильник. Треба взяти дві пальчикові батарейки, порожню сірникову коробочку, лампочку від гірлянди з двома дротами – плюсом і мінусом – і шматочок фольги від шоколадки.

Пару батарейок слід обмотати джгутом із фольги, згорнутим у кілька шарів. Конструкцію вкласти у сірникову коробку, нещільно закривши її. У проміжок, що залишився, просунути дроти від лампочки.

Вуаля, маленький нічничок готовий! Як запевнила артистка, ця простенька конструкція здатна освітлювати житло протягом року. Сама Наталія вже розмістила хендмендові світильники повсюди – у кімнатах, у гардеробній, на кухні і ванній.

Ольга Сумська варила суп у під’їзді

Не розгубилася відсутності цивілізаційних вигод і Ольга Сумська. Разом із чоловіком Віталієм Борисюком вийшли на сходовий майданчик у суцільній темряві, під’єднали газовий балончик до горілки і зварили суп із фрикадельками.

Освітлювали процес приготування їжі за допомогою свічки і ліхтарика. Як запевнила артистка, на 2 дні їжі точно вистачить. Щоправда, не розповіла, де подружжя бере воду, адже її відключили разом зі світлом. Оскільки зірка вбрана у кілька шарів теплого одягу, а на голові у неї капюшон, зрозуміло, що й опалення в будинку відімкнуто.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five + 16 =

Translate »