Леся Нікітюк перетворилася на Барбі: “Зняли серіал по бартеру, з Держбюджету грошей не брали” - MusicUkraine

Леся Нікітюк перетворилася на Барбі: “Зняли серіал по бартеру, з Держбюджету грошей не брали”

Вибір редакції


Стрічка “Барбі” заполонила весь світ. Не залишилася осторонь масштабного буму й Леся Нікітюк. Тепер і ведуча вбралася у рожеві кольори. Компанію у цьому їй склала представниця “Жіночого кварталу” Ірина Гатун.

Леся приміряла вбрання відомої ляльки, а її колежанка-гумористка стала брутальним Пупсом. У таких образах дівчата залізли в коробки. Нікітюк створила на обличчі фірмову посмішку ляльки. А Ірина змушена була зробити “знижку”, оскільки в її ляльки трішки западає око.

Лайки під відео, опублікованому в Інстаграмі, не забарилися. Відзначилися сердечками чимало знаменитостей, зокрема, Бужинська, Булітко, MamaRika, Анатолій Анатоліч й інші.

Шоумен Андрій Бєдняков намагався уточнити:

“А ти з тих Барбі, у яких згинаються руки і ноги, чи ні?”

Нікітюк відшила колегу по тревел-шоу “Орел і решка”, відзначивши, що йому подібна лялька не по кишені. Чоловік Насті Короткої не змовчав, натякнувши на високий зріст співбесідниці:

“Звичайно, не по кишені. Мої кишені нижче ніж 2 метри”.

Леді Ле не стрималася, щоб не потролити ще не відзнятий серіал, довкола якого чимало галасу останнім часом:

“Зняли серіал по бартеру, з Держбюджету грошей не брали”.

Мова про 24-серійне драмеді “СМТ Інгулець”, на яке з держбюджету виділили понад 33 мільйони гривень. Подібні розтрати неабияк розлютили українців. Адже за ці гроші можна було купити мавіки, яких конче не вистачає на фронті. Через скандал із фільмом, який мала знімати компанія Юрія Горбунова, міністр культури Олександр Ткаченко змушений був написати заяву на звільнення.

Між тим ажіотаж довкола рожевої теми надихнув Лесю Нікітюк зняти продовження власного серіалу про Барбі. Чекаємо ще й наступних серій.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 + five =