Лідія Таран дала відверте інтерв’ю і заговорила про кохання

ТВ

Ведуча ТСН вперше за довгий час знялася в стильній фотосесії для журналу та поділилася сокровенним.

Зірка телеканалу 1+1, куратор ініціативи «Здійсни мрію» чарівна Лідія Таран, яка нещодавно увійшла до рейтингу найкрасивіших людей України за версією журналу Viva!, з’явилася на обкладинці глянцю «Караван историй». Це перша зйомка телеведучої за довгий період, адже події в країні та допомога дітям, яка захопила Лідію, розставили свої пріоритети.

І от нарешті настав час, коли зірка наважилася розказати про особисте – розповіла про своє дитинство, перше кохання, складні випробування в житті, поділилася досвідом, сумними і веселими переживаннями, адже, можливо, як говорить Лідія, «це зможе комусь допомогти, не дасть опустити руки». 

У щирому інтерв’ю зірка ТСН розповіла читачам свої особисті новини, що зазвичай залишаються за кадром, зокрема, про минулі роки та плани на майбутнє, про те, як вдалося вибудувати стосунки з батьком доньки Василинки Андрієм Доманським і, звичайно, про грандіозний проект «Здійсни мрію», який допомагає втілити в реальність мрії важкохворих дітей.

«У школі я себе відчувала дуже дискомфортно. Однокласники зі мною не розмовляли, думаю, я була і одягнена якось бідно, та й взагалі, не сильно їм цікава», – ділиться спогадами Ліда, яка, до речі, навчалася у важкі для країни роки.

В інтерв’ю Ліда вперше відкрито говорить і про особисте життя. Вона ділиться з читачами статусом стосунків з колишнім чоловіком Андрієм Доманським, його спілкуванням з дочкою Василиною.

«На якомусь етапі ми були важливими і потрібними людьми один для одного, але історія завершилася, і це на краще», – говорить Лідія.

Звісно, розмова з Лідією не могла не торкнутися її масштабної благодійної діяльності. Останні 8 місяців Лідія є куратором великого благодійного проекту «Здійсни мрію», присвячуючи свій час здійсненню мрій важкохворих дітей, для яких кожний прожитий день – це диво.

«За півроку ми здійснили 21 мрію. За планом проект «Здійсни мрію» має перетворитися у всеукраїнський рух. Також є надія стати партнером світового фонду Make-А-Wish», – коментує Лідія.

Лідія поділилася також сподіваннями на жіноче щастя та кохання.

«У мені закладена і материнська плата, і батьківська програма, і, звичайно, бажання жити в любові і бути в парі – це найприродніший стан», – каже Лідія. «Я, знаєте, не ідеальна жінка.  Але й ідеального чоловіка не чекаю. Проте вірю в те, що “моя людина”, безумовно, існує, просто ми ще не зустрілися, час не настав», – додає телеведуча.

У фотосесії Лідія Таран в своєму новому ефірному образі, який допомогла створити талановита дизайнерка Наталія Анрі, з якою ведуча співпрацює вже 2 роки.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

20 − fourteen =

Translate »