Лідія Таран на 45-річчя зробила модну стрижку боб-каре та вступила до університету – Одна Минута

Вибір редакції


Лідія Таран у перший же день повномасштабного російського вторгнення на територію України забрала доньку та виїхала з Києва у західному напрямку. Протягом якогось часу журналістка знаходилася на заході країни, доки не отримала можливість виїхати до Франції, до міста Нансі.

Там Лідія намагається встигнути все – вона займається волонтерською діяльністю для українців, працює кореспонденткою, виховує дочку-підлітка від шоумена Андрія Доманського та з недавніх пір навіть навчається в університеті. Про це телеведуча розповіла своїм підписникам у Instagram з нагоди 45-річчя.Дочка Лідії Таран виросла копією Андрія Доманського
Лідія Таран на 45-річчя зробила модну стрижку боб-каре та вступила до університету

Зірка “плюсів” виставила нові фото на тлі гарного міського пейзажу з новою модною стрижкою боб-каре та написала, що свій новий персональний рік вона зустрічає на позиціях, на яких ніколи себе не уявляла та не могла уявити:

Я тепер студентка університету. У віці ягідки, ага, тут. Кореспондентка каналу тут. Мама підлітка, який навчається у двох школах паралельно, – написала Таран.

Також вона закликала користувачів Мережі перестати критикувати її та мільйони інших біженців за рішення виїхати за кордон, рятуючись від війни, зазначивши, що українці – вільні люди, які приймають вільні рішення, і це одна з головних відмінностей нас від нації окупантів.

Нагадаємо, матір’ю Лідія Таран стала у стосунках із телеведучим Андрієм Доманським, який після 5 років цивільного шлюбу пішов від неї і незабаром зустрів нове кохання – свою нинішню дружину Марину. Після розриву з Доманським Лідія офіційно не представляла нового обранця і не виходила заміж.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × three =

Translate »