Лідія Таран, Влад Яма, Лілія Подкопаєва, Ані Лорак та інші – Одна Хвилина

Вибір редакції


Від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну за різними даними від 7 до 9 мільйонів українців виїхали за кордон. Серед них також є знаменитості, але не всі вони тікали від війни, деякі давно емігрували. 1 хвилина зробила підбірку зірок, які стали біженцями, емігрантами чи перебіжчиками.

Лідія Таран

Журналістка 1+1 Лідія Таран до 24 лютого жила в Києві, але зараз вже декілька місяців обживається з дочкою Василиною у Франції. Ця країна стала тимчасовим домом для зірки телебачення.

Лідія Таран після переїзду зробила нову стрижку і почала життя заново
Лідія Таран після переїзду зробила нову стрижку і почала життя заново

Лілія Подкопаєва

Українська гімнастка Лілія Подкопаєва у 2017 році переїхала в Атланту. Це місто у США. Її в аеропорту зустрічав бізнесмен Ігор, який за проханням друзів допоміг спортсменці з сумками, а в результаті у них зав’язалися відносини. В Америці Лілія втретє вийшла заміж і стала мамою.

Лілія Подкопаєва
Лілія Подкопаєва живе у США

Влад Яма

Хореограф і шоумен Влад Яма в перший день повномасштабної війни з дружиною Ліліаною і сином Леоном виїхав з України і зараз будує життя в Сполучених Штатах Америки. Зірку за це часто критикують, але в інтерв’ю від відмічав, що кордон перетинав ще до введення обмежень для чоловіків.

Влад Яма з яскравим жіночим макіяжем став схожим на Джамалу
Влад Яма втік від війни в Америку

Міка Ньютон

Міка Ньютон після виступу на Євробаченні в 2011 році зацікавила західних продюсерів і вирішила переїхати в Каліфорнію. Там вона вийшла заміж за власника американського модельного агенства Кріса Сааведру і зараз виступає на благодійних концертах для України.

Міка Ньютон показала, як виглядає її неймовірно красивий чоловік-американець
Міка Ньютон емігрувала в США

Ані Лорак

В нашій підбірці Ані Лорак на відміну від інших зірок не просто емігрантка чи біженка, вона перебіжчиця. Після подій 2014 року співачка переїхала в москву, побудувала там будинок і виступала на російській сцені, але постійно публічно заявляла, що вона українка і цим пишається. З 24 лютого 2022 року Лорак ні разу не висловилася на підтримку України та попросту закрила очі на все, що окупанти роблять на її рідній землі з її співвітчизниками.

Зміни у зовнішності Ані Лорак прокоментували експерти
Ані Лорак зрадила Україну і переїхала в москву
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Феномен Олега Винника і Таюне: весілля на 200 чоловік, син Юліан та інші таємниці


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × five =

Translate »