Лілія Ребрик воліла дружити з Андрієм Диким, та в нього були інші плани: історія роману двох знаменитостей - MusicUkraine

Лілія Ребрик воліла дружити з Андрієм Диким, та в нього були інші плани: історія роману двох знаменитостей

Вибір редакції


Кохання між ведучою Лілією Ребрик та хореографом Андрієм Диким почалося не з першого погляду. Вони познайомилися на конкурсі бальних танців, де Ребрик була ведучою, а Дикий – учасником.

Історія кохання Лілії Ребрик та Андрія Дикого

Удруге їх звело шоу “Танці з зірками” у 2011 році. Дівчина була закохана в іншого, в молодика теж були серйозні стосунки з колегою. Танцюючи в парі, Лілія та Андрій багато часу проводили на репетиціях, спілкуючись.

Першим знаки уваги почав подавати Андрій. Лілія воліла залишитися хорошими друзями, не розбиваючи відносин зі своїми половинками. Зірці танцівник видавався симпатичним, але не більше.

Історія кохання Лілії Ребрик та Андрія Дикого

Перед початком талант-шоу Лілія спробувала різних партнерів, але сказала продюсерам, що танцюватиме виключно з Диким, оскільки тільки він здатен привести її до перемоги. На неї дуже пильно подивилися, поцікавившись:

“Ти що, закохалася?”

Усім усе було зрозуміло, тільки не білявці. Вона казала Андрію, що між чоловіком і жінкою може існувати дружба, а він їй у відповідь:

“Це ти з ними дружиш, а вони з тобою – ні. Я ось не збираюся з тобою дружити”.

Допоки пара виходила на паркет, розмови про близькість точилися постійно. Вони разом дійшли до фіналу шоу й посіли 2 місце. За тиждень після цього Ребрик та Дикий зустрілися в ресторані, щоб обговорити деталі свого спільного виступу на фестивалі, де Лілія була ведучою. Ось тоді між ними все й сталося.

Історія кохання Лілії Ребрик та Андрія Дикого

Ніхто нікого не відбивав, запевняє Лілія. Просто дорослі люди втямили, хто насправді є їхніми половинками. Квітково-букетний період тривав недовго. Влітку Андрій освідчився, а 23 грудня 2011 року відбулося весілля.

Планували скромну вечірку, та хтось із друзів прийшов із журналістами, тож про видатну подію в житті знаменитостей дізналася вся країна. Наприкінці серпня 2012 року на світ з’явилася донька Діана. Ще за 6 років родина поповнилася Поліною. Третім подружжя воліло б мати синочка, але доля розпорядилася так, що невдовзі Лілія народить ще одну дівчинку.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

20 − nineteen =