Лілія Ребрик возз’єдналася з сім’єю, щоб відсвяткувати важливу подію – Одна Минута

Вибір редакції


Після початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України Лілія Ребрик разом зі своїм чоловіком хореографом Андрієм Диким вирішили вирушити на захід України, щоб убезпечити себе.

Пізніше, коли ситуація в рамках можливого стабілізувалась, а до столиці почали повертатися зірки, Ребрик також вирушила до Києва. Проте, дітей подружжя залишило у Чернівцях.

Уся сім’я зібралася разом наприкінці серпня, щоб відзначити дуже важливу подію – день народження старшої дочки. Лілія разом із чоловіком вирішили привітати доньку особисто не лише з її днем народження, а й із поверненням до Києва. Так, батьки наговорили старшій дитині багато приємних і теплих слів.

Лілія Ребрик виховує із чоловіком двох спільних дочок
Лілія Ребрик виховує із чоловіком двох спільних дочок

Нагадаємо, що Лілія Ребрик зустріла свого майбутнього чоловіка на зйомках. Дівчина брала участь у телепроєкті “Танці із зірками”, там же брав участь і Андрій Дикий. Спілкування у майбутньої пари налагодилося одразу, проте виявляти щось більше, ніж дружню симпатію, вони собі дозволити не могли. На момент знайомства Лілія та Андрій перебували у стосунках – Ребрик зустрічалася з іншим чоловіком, а Дикий перебував у цивільному шлюбі.

Пізніше доля звела ведучу та хореографа знову. Після проєкту “Танці зі зірками” продюсери запросили їх взяти участь у “Слов’янському базарі”. Там Ребрик та Дикий станцювали і вже не стали стримувати почуттів. Після останнього спільного танцю у пари почалися романтичні стосунки.

Сама Ребрик колись заявляла, що вона не вважає себе розлучницею, адже її нинішній чоловік прийняв самостійне доросле рішення. Телеведуча не тиснула на нього і дозволила Андрієві обрати жінку, з якою він хоче будувати у майбутньому сім’ю.

Наприкінці грудня 2011 року пара узаконила свої стосунки, а пізніше у них народилося двоє дітей – донька Діана та Поліна.

День народження старшої Діани сімейство відсвяткувало тихо та скромно. Зайвих гостей не запрошували, а привітали дівчинку найближчі. Однак у коментарях до поста Лілії Ребрик підписники також поспішили побажати Діані всього найкращого.

  • “Мирного неба та виконання всіх бажань”
  • “Вітаю вашу доньку з днем народження і бажаю міцного здоров’я, щастя, добра і всього лише найкращого в житті”
  • “Нехай збудуться її найпотаємніші бажання”
  • “Діаночко, вітаю з ювілеєм!”

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seven − 1 =

Translate »