літаків не надсилали, з диванів не стрибали – Одна Хвилина

Вибір редакції


Ольга Сумська

Актриса частенько читала в ЗМІ, що багатії дарували їй коштовні подарунки і навіть надсилали за нею приватні літаки. Ольга запевняє, що це повна нісенітниця, і не уявляє, як подібні “новини” перетравлював її чоловік Віталій Борисюк.

Окрім інтрижок із політиками, Сумській у пресі приписували нечесне кар’єрне просування, мовляв, усе робилося по блату. Цього просто не могло бути, запевнила актриса.

Міла Нітіч

Насправді тато Міли Нітіч не вчився разом із Володимиром Бебешком

Співачка поскаржилася, що хтось розпускає плітки, нібито її тато навчався разом із Володимиром Бебешком. Тому продюсер і узявся розкручувати зірку. Це надзвичайно обурює дівчину, адже у чоловіків різниця у віці складає понад 10 років, і вони ніяк не могли бути студентами одночасно.

Артем Пивоваров

Артем Пивоваров запевняє, що не стрибав по диванах

На концертах співак поводиться мов справжній живчик. Цю його здатність заряджати всіх драйвом використали чимало медіа, розповідаючи, як Артем застрибував на диван прямо під час інтерв’ю, а потім ще й перестрибував на бильце. Артиста подібні записи дуже злять. Він запевняє, що ніколи нічого подібного в його житті не траплялося. Шанувальники талановитого молодика жваво відгукнулися на підтримку кумира:

Як на мене, то ти своїми рухами на сцені задаєш драйву”.

“Просто ця стихія живе в ньому”.

“Ну, бо не москаль!

Оля Цибульська

Співачка частенько страждала від пліток. Про зірку казали багато дечого: що вона заміжня за олігархом, що має сина від Дзідзьо тощо. Врешті зірці це набридло, і вона показала справжнього чоловіка і батька Нестора. З’ясувалося, що вони знайомі ще зі школи. Але обранець не бажав публічності, тому і довелося вислуховувати всілякі чутки.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × 2 =

Translate »