Ліза Глінська зізналась, чому покинула МастерШеф і поступилася місцем Ользі Мартиновській: “Складна робота”

Вибір редакції


Переможниця другого сезону “МастерШеф” Ліза Глінська стала прикладом учасниці, чиє життя кардинально змінилось після проєкту. Отримавши в якості призу навчання в одній з найкращих шкіл кулінарного мистецтва світу Le Cordon Bleu у Парижі, вона успішно закінчила курс і вже в Україні заснувала власну кондитерську школу. Також Ліза написала і випустила декілька книг рецептів, дає майстер-класи та веде блог на Youtube.

Як склалося життя Лізи Глінської після перемоги в МастерШеф
Ліза Глінська зізналась, чому покинула МастерШеф і поступилася місцем Ользі Мартиновській

В 2019 році Глінська знову повернулася на кухню “МастерШеф”, але вже в якості судді, стоячи поряд з Ектором Хіменесом-Браво та Володимиром Ярославським. Два сезони поспіль Ліза оцінювала страви учасників, а потім в 2020 році на її місце прийшла ще одна переможниця шоу Ольга Мартиновська, яка затрималась в проєкті надовше.

В своєму Інстаграм-блозі Глінська відповіла на питання фанатів, чому вона покинула МастерШеф, адже глядачі тепло її сприйняли:

Напевно, вершити чиїсь долі складна робота для мене

, – зізналась Ліза.

Ліза Глінська зізналась, чому покинула МастерШеф і поступилася місцем Ользі Мартиновській
Ліза Глінська зізналась, чому покинула МастерШеф і поступилася місцем Ользі Мартиновській

Справді, Єлизавета має м’який характер, тому їй нелегко давалися обов’язки судді.

Нагадаємо, свій шлях до успіху в світі кулінарії Ліза Глінська почала з музики і візажу. Вона отримала вищу освіту вчителя і працювала вчителем в музичній школі. Цей досвід став безцінним і допомагає Лізі навчати людей готувати.

Після переїзду в столицю Глінська стала працювати адміністратором ресторану і паралельно вчилась на візажиста-гримера. Їй вдалося стати арт-директором фірми відомої японської косметики. Там вона навчилася поєднувати різні відтінки, робота була успішною і можна було будувати подальшу кар’єру, але захоплення кулінарією не давало спокою. Ліза ризикнула і пішла на “МастерШеф”, який перевернув її життя.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × three =