“Ліжко в зйомній квартирі” – Одна Хвилина

Вибір редакції


24 лютого 2022 року росія напала на Україну повномасштабною війною, що стало важким випробуванням для кожного українця і зірок шоу-бізнесу також. Знаменитості, що раніше активно вели свої блоги в Мережі, перший час майже не показували звичних моментів з життя, а тільки розповсюджували правду і намагалися допомогти тим, кому потрібна була допомога, але потім деякі з зірок повернулися до активного ведення сторінок, розбавляючи стрічку від воєнних новин.

Катерина Осадчая и Юрий Горбунов никогда не жаловались на отношения
Катерина Осадча чесно і емоційно розповіла, як живе останні 8 місяців

Телеведуча Катя Осадча, яка раніше була активною в Instagram, стала з’являтися там рідше і зізналася, що думає про те, що публікації зараз можуть бути дуже недоречними. Знаменитість не знає, як зараз в такий час говорити з аудиторією, тому що всім по різному погано і часто нестерпно:

Комусь не та кава в Варшаві, а в когось нема вже вісім місяців води в Миколаєві, хтось допомагає нонстоп, а хтось не має змоги підняти себе з відчаю, хтось мандрує, а хтось заряджає павербанк і збирає дітей на ніч в сховище, хтось жаліється на ліжко в зйомній квартирі на заході, а хтось спить з дітьми в лісосмузі під Нікополем, адже туди не добиває артилерія

, – поділилася Катерина.

Зірка подякувала своїм прихильникам, які досі залишаються з нею і підтримують всі її ініціативи.

Нагадаємо, Катя Осадча з перших днів війни допомагає українцям шукати зниклих родичів, об’єднавшись з командою 1+1. Її чоловік Юрій Горбунов в перервах між концертами по всій країні для українських захисників займається волонтерською діяльністю разом з громадською організацією “Спілка підприємців кіно та телеіндустрії”. Зіркове подружжя почуло перші вибухи 24 лютого рано вранці поряд зі своїм будинком, вони живуть під Києвом.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × 2 =

Translate »