Лоліта показала свою особливу доньку від Цекало: Єві вже 24 роки і вона живе з бабусею та дідусем

Вибір редакції


Ще зовсім нещодавно Лоліта Мілявська не прагнула говорити про доньку, яка народилася з непростим діагнозом. Та й бачили дівчину шанувальники зірки не так часто. Зараз все по-іншому і зірка з гордістю показує єдину спадкоємицю публіці.

Єва народилася у 1998 році. На той момент Мілявська все ще була одружена з Олександром Цекалом. Проте відомо, що між шоуменом та дочкою Лоліти немає рідства, хоча за документами саме він записаний батьком дівчинки. Від кого насправді тоді завагітніла зірка невідомо й досі.

Лоліта Мілявська зі своєю дочкою Євою і колишнім чоловіком Олександром Цекало
Лоліта показала свою особливу доньку, якій вже 24

Народження дочки далося Мілявській нелегко. У дитини діагностували аутизм, а лікарі радили знаменитій матері відмовитися від дитини, однак на такий крок вона не змогла наважитися. Протягом усіх цих років Лоліта робила все для того, щоб інтегрувати Єву до суспільства. Наприклад, спадкоємиця артистки займалася з психологами та іншими фахівцями.

Не дивно, що Мілявська довгий час оберігала доньку від публічної уваги. Лише кілька років тому, коли Єва вже подорослішала, співачка почала більше говорити про дитину. Перше, що вона спростувала – у її дочки не аутизм, а синдром Аспергера.

Лоліта показала свою особливу доньку, якій вже 24
Лоліта показала свою особливу доньку, якій вже 24

Зараз 24-річна Єва живе з бабусею та дідусем, але Мілявська намагається регулярно зустрічатися з ними. Так, наприклад, нещодавно вони влаштували посиденьки у кафе. Лоліта не втрималася від того, щоб зафільмувати цей момент.

Зіркова донька зізналася мамі в любові і назвала її сонечком, а Мілявська розчулилася і почала нахвалювати дитину:

Я тебе люблю сильно сильно. Ти в мене найкраща дівчинка у світі. І апетит у тебе хороший, і при цьому не поправляєшся. І каву на ніч п’єш, і все одно добре спиш. Щаслива дівчинка

, – сказала Лоліта.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × 1 =