Лорак позаздрить – Одна Минута

Вибір редакції


Колишній чоловік Ані Лорак, яка заробила собі статус зрадниці через свою мовчазну позицію щодо російського вторгнення на територію України, давно пережив розлучення зі співачкою і насолоджується сімейним життям з іншою жінкою. Це молода майстер макіяжу Лілія із Києва.

Турецький бізнесмен минулого року довів, що має серйозні наміри і зробив Лілії пропозицію руки та серця, на яку вона відповіла згодою. Пара заручена і збирається пов’язати свої стосунки шлюбом, але дата весілля невідома.Екс Лорак здався з красунею-нареченою на відпочинку в Туреччині
Наречена Мурата Налчаджиоглу показала його падчерку, яка підкорила Мережу своєю красою

Шанувальники радіють за Мурата Налчаджиоглу та з цікавістю стежать за його новим життям, а також за тим, що публікує в Мережі кохана колишнього чоловіка Ані Лорак. В особистому Instagram-профілі Лілія виклала фото зі своєю дочкою Олександрою, яка після весілля стане падчеркою Мурата.

Вони позували в машині, дивлячись на камеру з посмішкою. Наречена турка постала у стильному образі тотал-блек, доповнивши його макіяжем із чорними стрілками та зухвалими сережками-кільцями, а її донька позувала вся у рожевому.Наречена Мурата Налчаджіоглу показала його падчерку, яка підкорила Мережа своєю красою
Наречена Мурата Налчаджиоглу показала його падчерку, яка підкорила Мережу своєю красою

Фанати захоплюються красою дівчинки і навіть пишуть у коментарях, що вона перевершила свою майбутню зведену сестру Софію, яка після розлучення Лорак та Мурата залишилася жити зі скандальною матір’ю.

Як бачить білий чоловік і дочка Ані Лорак
Наречена Мурата Налчаджиоглу показала його падчерку, яка підкорила Мережу своєю красою

Нагадаємо, зовнішність доньки Ані Лорак та Мурата Налчаджиоглу регулярно обговорюється в Мережі. Багато хто критикує дівчинку за її яскраво виражені турецькі гени, такі як густі брови, але варто зазначити, що їй всього 11 років і поки рано судити про те, як вона виглядатиме у дорослому віці.
Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eighteen + eight =

Translate »