листівки, привітання, молитви, що можна та не можна робити на свято 11 серпня – Одна Минута

Вибір редакції


У православному календарі не один день пам’яті Миколи Чудотворця. Саме 11 серпня весь християнський народ згадує народження святого. У свята, присвяченого Миколі Чудотворцю, багато різних народних назв. Серед них – Нікола Весняний, Нікола Осінній, Нікола Зимовий. Ще Миколу називають Угодником.

Що не можна робити на Різдво Миколи Чудотворця

На День Миколи Чудотворця 11 серпня не можна допустити сварок та лайки з рідними, друзями та навіть колегами, щоб не опинитися в центрі нових неприємностей. Не можна відвертатися від тих, хто просить, і відмовляти їм у допомозі, щоб не опинитися на їхньому місці. У меню не повинно бути м’яса, воно має бути пісним. Домашні справи, такі як прання та прибирання, потрібно перенести на завтра чи будь-який інший день.

День Миколи Чудотворця 11 серпня
День Миколи Чудотворця 11 серпня

Що можна робити на Різдво Миколи Чудотворця

11 серпня чудовий день, щоб сходити до церкви, попросити Миколу про здоров’я, провести час із коханими людьми, приготувати пісний обід для всієї родини.

Молитви Миколі Чудотворцю

Микола Чудотворець опікується мандрівниками, купцями. Його моляться про удачу у важких справах, про справедливість, про збереження від бід та нещасть дітей. Якщо молитися, поставивши 40 свічок перед іконою Святого Миколая, доки вони догорятимуть, прохання буде почуте.

Прикмети на День Святого Миколая

Як правило, всі прикмети церковного свята пов’язані з погодою 11 серпня. Якщо на літнього Миколи пішов дощ, то дощовою буде вся осінь. Сильна злива принесе врожайний рік. Хорошої пшениці не чекайте, якщо день сонячний та спекотний.

Листівки та привітання з Днем Миколи Чудотворця у Viber

Привітайте своїх близьких зі святом Миколи барвистими листівками у Viber.

День Миколи Чудотворця: листівки та привітання
День Миколи Чудотворця: листівки та привітання
День Миколи Чудотворця: листівки та привітання
День Миколи Чудотворця: листівки та привітання

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × three =

Translate »