Люба з Інтернів: як змінилася актриса за час, поки не знімають серіал?

Шоу-бізнес
Головна пліткарка і старша медсестра серіалу полюбилася шанувальникам за свій простий і дуже життєвий образ.

Хоча в житті вона зовсім не схожа на серіальну Любу – більш стримана і серйозна. Серіал “Інтерни ” перестали знімати ще кілька років тому, але пам’ять про улюблених акторів залишилася. Так де зараз можна побачити Любу?

Трохи біографії

Світлана Пермякова
Світлана Пермякова

Роль медсестри зіграла Світлана Пермякова, якій на даний момент 48 років. Світлана багато де знімалася і навіть грала в КВК, однак глобальну популярність принесла їй саме роль в Інтернах.

Зараз прихильники можуть подивитися і інші картини з її участю: “Солдати ” (2007-2010), “Калачі ” (2010), “Велика ржака ” (2012), “Дід Мороз. Битва магів ” (2016), “Zомбоящік ” (2018), “Воротар Галактики ” (2019).

Серіал Інтерни
Серіал Інтерни

В молодості Пермякова також проявляла себе як актриса театру, проте ці починання швидко зійшли нанівець.

Сім’я Світлани Пермякової

Світла з багатодітної сім’ї. Крім неї, в сім’ї було ще троє синів. Однак всі вони померли. Наймолодший помер ще до народження Свєти від удару струмом. Коли дівчинці було всього 15 років, помер її брат Василь, і в 2010 році не стало Сергія. Мати Пермякова не змогла пережити ці події, і померла в 2011.

Особисте життя

сім'я Перьмяковой
сім’я Перьмяковой

У 2008 році засоби масової інформації буквально “загули ” – Пермякова замутили роман з 21-річним хлопцем. Його звуть Максим Скрябін, і він працював директором актриси. Через 4 роки на світ з’явилася Варя – їхня перша спільна дочка.

1Минута

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

X
НАВОЗ И ЗОЛА – прошлый век. Увеличить урожайность в 3-4 раза без всякой химии!
C ДЕШЁВЫМ удобрением - это легко и просто. Нужно лишь правильно ...
Подробнее