Людмила старша на 10 років, Катерина – молодша на 13 – Одна Хвилина

Вибір редакції


Людмила Горбунова

Тендітну балерину молодик побачив уперше на сцені театру, куди його направили працювати після закінчення університету. Людмила була на 10 років старша від молодого спеціаліста, мала чоловіка і доньку Ксеню. 35-річна жінка, закохавшись у 25-річного Горбунова, втратила здоровий глузд. Коли Юрій переїхав до Києва, вона розлучилася з чоловіком, забрала дитину й опинилася в столиці.

Перша дружина Юрія Горбунова на 10 років старша

Людмилі довелося забути про кар’єру, перетворившись на домогосподарку. Горбунов від своїх слів не відмовився, одружився з жінкою і удочерив Ксеню. Шлюб протримався 20 років і закінчився розлученням у 2015 році. Публіка була шокована подібною новиною, але причин такого кроку артист не оприлюднював.

Катерина Осадча

Оскільки Горбунов працював із Катериною Осадчею на одному телеканалі, і вони разом вели чимало музичних передач, не всі відразу втямили, хто став причиною розпаду сім’ї чоловіка. Роман закрутився під час знімання “Голосу. Діти”, але голубки довго приховували від сторонніх свої стосунки. Довелося розповісти правду, коли Катя завагітніла. Одружилися і стали батьками ведучі в одному місяці – у лютому 2017-го. Друга дружина, на відміну від першої, молодша за чоловіка на 13 років. Для Юрія Іванко став первістком, а у Катерини вже був син Ілля від народного депутата.

Друга дружина Юрія Горбунова молодша на 13 років

Про те, що шури-мури крутилися ще коли Горбунов був одружений, стало зрозуміло, коли Осадча привітала його з днем народження в Інсті, натякнувши, що вони вже 5 років разом. У серпні 2021 року зіркова родина поповнилася ще одним синочком, якого щасливі батьки назвали Данилом. Нині Горбунов і Осадча розмірковують над питанням усиновлення сироти. Напевно, це має бути дівчинка.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

six + four =

Translate »