...

Мадонна відпочиває у горах з 25-річним темношкірим хлопцем (ФОТО)

Музика

Днями співачка Мадонна в компанії своїх рідних і прийомних дітей, а також свого нового бойфренда, 25-річного манекенника Абубакара Самаоро, вирушила підкорювати гірські вершини в горах Швейцарії.

Поки світова преса досі обговорює розлучення Анджеліни Джолі і Бреда Пітта, 58-річна Мадонна насолоджується відпочинком в компанії свого нового молодого хлопця.

Для своїх новорічних канікул парочка обрала один з гірськолижних курортів Швейцарії. Разом із дітьми співачки, доньками Лурдес і Мерсі та синами Рокко і Девід, Мадонна та Абубакара вирішили  підкорювати снігові схили.

Весь цей час а соціальній мережі Instagram Мадонна публікує фотографії з подорожі виключно з дітьми та власні селфі – ніяких бойфрендів.

Однак спритним папараці все ж вдалося застати Мадонну і Абубакара під час прогулянки по одному з сіл гірськолижного курорту.

До речі це не перший молодий темношкірий супутнмк Мадонни – до Абубакара співачка зустрічалася з французом марокканського походження Брахімом Зейбатом, потім – з танцюристом з Нідерландів Тімором Стеффенса.

Фото з Instagram.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × three =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.