Максим Барських «Туманы/Неверная» (ВІДЕО)

Музика

19 грудня, український співак Максим Барських презентував новий відео спліт «Туманы/Неверная».

«Це відео було знято на одному диханні в ейфорії і радості. Протягом 24 годин ми занурювалися в туманну атмосферу, яку подарував нам улюблений співак  і його чарівна партнерка  по кліпу Ганна Богдан», – розповідає режисер кліпу Алан Бадоєв.

За сценарієм Макс і його героїня пристрасно ведуть діалог, занурюючись в моді-естетику нео-гоп, над якою працювала Соня Солтис з українськими дизайнерами Антоном Бєлінським і Канівським Олександром.

«Разом з Ганною ми повністю віддалися пластиці і танцю, щоб висловити почуття, про які співається в піснях. Коли я дивлюся на результат, то розумію, що на майданчику сталася хімія і в нас вселилися «біси» – все виглядає дуже сексуально», – прокоментував Макс Барських.

Для американської моделі українського походження Ганни Богдан відео-спліт став другою спільною роботою з Максом і Аланом Бадоєвим. У 2013 році красуня зіграла головну героїню в кліпі «Hero_In».

Для шанувальників артиста, це найкращий подарунок до новорічних свят –  отримати довгоочікуваний  подарунок від улюбленого виконавця.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

fifteen − 1 =

Translate »