“Маленький співак”. Старший син Джамали у вишиванці заспівав “Ой, у лузі червона калина”, зворушивши Мережу

Вибір редакції


Відома українська співачка Джамала привітала українських захисників з днем Повітряних сил України, який відзначається 7 серпня. Артистка опублікувала зворушливе відео, на якому її 4-річний син Емір-Рахман, одягнений у вишиванку, заспівав усім відому пісню “Ой, у лузі червона калина”. Також у кадрі з’явився другий син співачки – 2-річний Селім-Гірай, який теж був одягнений у вишиванку, як його старший брат.

Героям слава! Повітряним силам України! Ви своїми крилами захищаєте наших дітей

, – підписала відео Джамала.

Користувачі Мережі були зворушені роликом за участю сина співачки і написали багато приємних слів у коментарях:

  • “Маленький співак. Дуже зворушливе відео”;
  • “Маленький патріот!”;
  • “Як же на маму схожий!”;
  • “Красавчики! Героям слава”;
  • “Справжні козаки”;
  • “Джамалочко, які гарні у тебе хлопчики! Дай Бог миру нам усім і нашій рідній Україні. Любимо тебе”;
  • “Дуже красиві дітки, гарно співають”.

Нагадаємо, Джамала має кримсько-татаро-вірменське походження, але вважає себе справжньою українкою та дуже любить рідну країну. 2016 року співачка стала переможницею міжнародного музичного конкурсу “Євробачення”, після чого її нагородили званням народної артистки України.

У 2017 році Джамала вийшла заміж за підприємця Бекіра Сулейманова, який молодший за неї на 8 років. 2018 року артистка вперше стала мамою — у неї народився хлопчик, якого назвали Емір-Рахман Сеїт-Бекір. У червні 2020 року Джамала народила вдруге – хлопчика назвали Селім-Гірай.

Джамала з чоловіком
Як виглядає чоловік Джамали

Незважаючи на материнство, Джамала продовжує вести активне світське життя, давати концерти, записувати пісні та кліпи. Артистка зізнається, поєднувати материнство та кар’єру не легко. Вона визнає, що хотіла б більше приділяти часу своїм синам, але залишати музику та сцену не хоче.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

six − 1 =

Translate »