Малює картини та лікує душі: як виглядає та чим займається мама Олі Цибульської, з якою вони дуже схожі

Вибір редакції


Відома українська співачка Оля Цибульська здобула славу гуморної артистки, а авдиторія для знаменитості – не лише шанувальники, а й справжні друзі. Народилась майбутня співачка на Рівненщині, де й провела все своє дитинство. Мати дівчинки, Наталя, була художницею, а батько — колишній поліціянт із відділу боротьби з економічними злочинами, працював юристом.

Розповідаємо детальніше про маму Олі Цибульської.

Як виглядає мама Олі Цибульської та чим вона захоплюється
Як виглядає мама Олі Цибульської та чим вона захоплюється
Оля Цибульська зі своєю мамою Наталією
Оля Цибульська зі своєю мамою Наталією

До слова, відома українська співачка Оля Цибульська перебуває у відмінних взаєминах зі своєю мамою. Раніше знаменитість вітала рідну людину з Днем матері й зізналась, що вона для неї найближча у всьому світі. Цибульська зазначила, що мама є для неї опорою та підтримкою, надійною порадницею.

Артистка зізналась, що після народження власного сина зрозуміла, що бути мамою – важка робота, але, орієнтуючись та беручи приклад з Наталії Цибульської, вона зуміла стати ідеальною матір’ю.

Як виглядає мама Олі Цибульської Наталія
Як виглядає мама Олі Цибульської Наталія

Сьогодні зіркова мама продовжує займатись справою, якій присвятила все своє життя. Так, наприклад, на початку цього року зіркова мама зізналась, що довгий час вона не могла малювати, але врешті сіла за улюблену справу.

Сьогодні взялась хоч якось розпочати набутий досвід…Роблю все наче не серйозно і граючись…бо справжнє глибоко в душі іще болить… Знаю, що серйозні мої роботи незабаром знову заграють всіма фарбами живопису…

– прокоментувала Наталія Цибульська.

Отже, зараз Наталія Цибульська продовжує малювати картини. Крім того, вона веде особистий блог у соціальній мережі Інстаграм, де й показує свої роботи та ділиться емоціями зі своїми підписниками. За словами Наталії Цибульської, у такі важкі часи творчістю вона лікує свою душу та душі своїх підписників.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 + 1 =

Translate »