мама Потапа справжня красуня з осиною талією – Одна Минута

Вибір редакції


Зіркове подружжя Потап і Настя Каменських із тих знаменитостей, які активно ведуть свої соціальні мережі та величезну частину особистого життя показують у своїх Інстаграм-блогах. І якщо Каменських регулярно показують свою маму Лідію на фото та відео, її чоловік Потап приховує від публіки своїх батьків.

Проте деякі фотографії матері відомого репера таки просочилися до Мережі.

Як виглядають батьки Потапа
Як виглядають батьки Потапа

Варто зазначити, що 64-річна Людмила – справжня красуня. Вона має прекрасну фізичну форму, довге біляве волосся і в цілому виглядає молодо та свіжо. Секрет молодості Людмили – активне заняття спортом. Жінка все життя професійно займається водним спортом.

Що відомо про матір репера Потапа?

Людмила Потапенко — колишня чемпіонка світу із підводного плавання. Жінка все життя присвятила спорту та прищеплювала любов до плавання своєму синові Олексію. До речі, Олексій Потапенко змалку займався плаванням і навіть має досягнення у спорті. Потап має звання майстра спорту з водного поло.

Відомо, що Людмила Потапенко багато років працювала персональним тренером із плавання в одному з елітних клубів Києва. Також жінка була тренером з плавання для дітей.

Людмила Потапенко має дуже добрі стосунки із сином та зірковою невісткою Настею Каменських. Вони разом відпочивають, подорожують та відзначають сімейні свята.

Як виглядає свекруха Насті Каменських
Як виглядає свекруха Насті Каменських

Нагадаємо, на момент початку повномасштабної війни на території України зіркове подружжя Потап та Настя Каменських перебували в Іспанії. Там артисти залишилися і досі не повернулися до рідної країни. Однак, навіть за кордоном, Потап і Настя намагаються допомогти Україні. Артисти організовують благодійні концерти, гроші з яких надсилають на ЗСУ.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

8 − 5 =

Translate »