...

Мама та її маленька копія: екс-дружина Пономарьова Мозгова з молодшою донькою вразили феноменальною схожістю

Вибір редакції


Олена Мозгова показала свою молодшу доньку
Олена Мозгова показала свою молодшу доньку

Олена Мозгова, яка свого часу перебувала у цивільному шлюбі з Олександром Пономарьовим, сьогодні не лише продовжує професійну діяльність, а й виховує з коханим чоловіком Девідом Аксельродом донечку. Крім того, знаменитість активно веде особисті блоги у соціальних мережах, де час від часу тішить шанувальників милими сімейними кадрами.

Так, наприклад, нещодавно знаменитість показала, як виглядає її 8-річна донька Соломія. У Фейсбуці Олена Мозгова поділилась дописом із фотографією. На свіжому кадрі молодша донечка відомої української продюсерки позувала разом зі своєю мамою, через що можна було помітити феноменальну схожість зірки з її дитиною.

Олена Мозгова показала спільне фото зі своєю молодшою донькою Соломією
Олена Мозгова показала спільне фото зі своєю молодшою донькою Соломією

Знаменитість та її донька Соломія мають однакову форму обличчя, ідентичні очі, схожу форму брів, а що найголовніше – однаково щиру та ніжну усмішку. На фотографії неозброєним оком можна помітити, як рада Соломія бути поруч зі своєю мамою, адже очі дитини яскраво горять, а усміхається дівчинка настільки широко, що на її щоках навіть з’явились “ямочки”.

В описі до нової публікації відома українська продюсерка зізналась, що її день був складним і насиченим, проте всі проблеми насправді втрачають сенс, коли вона повертається додому. Олена Мозгова зізналась, що обійми квіточки, як називає свою доньку зіркова мама, здатні загоїти будь-які рани.

У коментарях до нещодавно опублікованого допису підписники й шанувальники Олени Мозгової залишили чимало компліментів – як Соломії, так і її мамі. Крім того, користувачі мережі зауважили, що відома українська продюсерка Олена Мозгова буквально народила свою маленьку копію.

Олена Мозгова зі своїм чоловіком Девідом Аксельродом, від якого народила Соломію
Олена Мозгова зі своїм чоловіком Девідом Аксельродом, від якого народила Соломію

Нагадаємо, що Соломія народилась у шлюбі Олени Мозгової та Девіда Аксельрода. Знаменитість також має двох старших доньок – дівчат Євгенію та Зою.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

13 + 3 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.