мама загиблої 4-річної Лізи з Вінниці розповіла, як сталася трагедія – Одна Минута

Вибір редакції


14 липня стався черговий терористичний акт, який скоїла росія проти України. Того дня від ракетних ударів постраждав центр міста Вінниця. На місці загинули 23 особи, з яких 3 дітей. 66 людей було госпіталізовано з тяжкими пораненнями.

Однією із загиблих дітей стала 4-річна дівчинка Ліза. У той день вона зі своєю мамою Іриною йшла на заняття з раннього розвитку. Вони виявилися не там, не в той час. Після вибуху маленька Ліза померла відразу від осколкових поранень, а її маму з тяжкими травмами лікарі буквально витягли з того світу.

Мама загиблої 4-річної Лізи з Вінниці розповіла, як сталася трагедія
Мама загиблої 4-річної Лізи з Вінниці розповіла, як сталася трагедія

Майже за місяць після трагедії Ірина вперше зважилася розповісти про те, як вона запам’ятала той день. Жінка написала у своєму Інстаграм-блозі про те, як усе сталося.

За словами Ірини, у перші дні після трагедії вона нічого не пам’ятала та не розуміла, де її маленька дочка. Однак минув якийсь час і Ірина згадала все до дрібниць.

Жінка розповіла, що почула дуже сильний шум, схожий на те, як летить літак. Вона разом із донькою підняла голову вгору і побачила величезну ракету. Ірина побачила, що ракета падає на Будинок офіцерів та постаралася закрити собою доньку. Далі жінка почула сильний вибух і відчула, як затремтіла земля.

Ми не впали. Тоді я зовсім не відчувала болю, тільки мертва тиша довкола. Потім побачила свою кохану дочку, її розірване тіло…

, – згадує Ірина.

Жінка згадує, як перші хвилини після вибуху вона бігала, шукала допомоги, але довкола нікого не було. На той момент Ірина зовсім не відчувала болю, хоча її тіло було скалічене уламками.

Потім вона сіла і просто почала кричати біля тіла своєї мертвої дочки. У цей момент мама Лізи відчула, що з її живота ринула кров і вона почала задихатися.

Я все пам’ятаю до дрібниць

, – запевняє мама 4-річної Лізи.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × three =

Translate »