мама зрадниці Корольової запалила на концерті Білик – Одна Минута

Вибір редакції


Відома співачка Наташа Корольова, яка багато років живе та працює в росії, але сама родом із Києва, після початку війни в Україні не наважилася висловити свою думку щодо того, що відбувається. А ось її чоловік Тарзан дуже активно підтримує злочинні дії росії. Чоловік записав кілька відео, де доводив правоту злочинних дій росії, запевняв, що накладені на федерацію санкції лише зашкодять Європі та всіляко заперечував геноцид українського народу.

Варто зазначити, що мовчання Корольової не означає, що вона проти війни в Україні. На 9 травня співачка опублікувала у своєму Інстаграм-блозі відео із заходу, де вони з Тарзаном виступали та веселилися. На відео Тарзан був у костюмі із символікою СРСР, а Корольова – у радянській пілотці, пуховику в підлогу, штанах кольору хакі. Стало зрозуміло, що співачка українського походження не просто мовчить про війну, а підтримує те, що зараз відбувається на території України.

Тарзан та Наташа Корольова виявилися путіністами

А ось мама Наташі Корольової 76-річна Людмила Поривай, яка довгий час живе в США, не погоджується з думкою доньки та зятя. На нещодавньому концерті Ірини Білик у Майамі співачка викликала на сцену маму Корольової. Поривай вийшла на сцену у жовто-синьому образі та заговорила українською мовою. Жінка сказала, що дуже переживає за Україну, адже у неї там майже вся рідня і вигукнула знамените гасло:

І я серцем і душею з ними щодня, щомиті. Слава Україні!

, – сказала мати Наташі Корольової.

Мама зрадниці Корольової запалила на концерті Білик

До речі, Ірина Білик на сцені, звертаючись до Людмили Поривай, жорстко висловилася про її зятя.

Ваш зять виявився га*ном

– сказала Білик.

Людмила Поривай, схоже, згодна з думкою народної артистки України. Вона не стала заперечувати, а просто посміялася, як і вся зала глядачів.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

15 − twelve =

Translate »