“Марія Тарасівна підростає” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Після того, як в Україні почалася повномасштабна війна, зірковій парі Alyosha і Тараса Тополі прийшлося розлучитися, як і багатьом українським сім’ям. Соліст “Антитіл” зразу став добровольцем на службі як парамедик, а дружині наказав ще 24 лютого брати дітей і їхати з Києва. Співачка з двома синами і дочкою декілька тижнів провела на західній Україні у їх няні, а потім через Польщу вилетіла в Сполучені Штати Америки до родичів Тараса.

У музиканта давно живуть в США мама, вітчим, тітка, тому родину було кому прийняти. З лютого по серпень Тарас Тополя і його колеги по групі служили на передовій, зараз вони займаються культурним фронтом і тепер він має можливість частіше бачити дружину і дітей. У пари підростають сини Марк, Роман і дочка Марія. Дівчинка народилася у них в 2020 році і вони довго не показували її обличчя на фото. Нарешті прихильникам вдалося побачити, як виглядає донька Тополі і Альоші.

Alyosha вперше показала дворічну доньку від Тараса Тополі
Alyosha вперше показала дворічну доньку від Тараса Тополі

Співачка виклала в Instagram кумедне фото з дівчинкою, яка постала в кадрі біля роялю, в темних сонцезахисних окулярах і з хвостиком:

Де ноти? Хто забрав ноти? Не видно… Цей осліплююцє білий лояль з’їв ноти!

, – підписала фото Alyosha

Користувачам Мережі дуже сподобався знімок:

  • “Гени вони такі , тож тримайтеся, дорогі мої, Марія Тарасівна підростає”;
  • “Росте майбутня зірочка”;
  • “Яка крута!”.

Також ще одне фото з донькою виклав Тарас Тополя, щоб подякувати прихильникам за те, що він переміг в голосуванні на журі в нацвідборі на Євробачення-2023:

Дякую всім хто віддав свій голос! Ціную. Постараюся відповідати очікуванням. А ось моє найдорожче у світі журі вже давно в правильному кріслі. Безпристрасне, модне і суворе. Дякую кохана за цю принцесулю

, – написав Тополя.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × 2 =

Translate »