...

Марина Боржемська розповіла про новий сезон “Зважені та щасливі”: чи буде повернення на екрани та коли

Вибір редакції


“Зважені і щасливі” – невже більше не буде нових випусків про боротьбу людини з зайвою вагою? Всі чекають нових сезонів шоу та Марина Боржемська вирішила дати коментар

Ще у 2019 році на екрани каналу СТБ вийшов останній сезон популярного шоу “Зважені і щасливі”. Багато прихильників очікували продовження, нових учасників, конкурсів. З такими питаннями вони звертались в інстаграм сторінки до всіх тренерів шоу – Аніти Луценко, Іраклія Макацарія і Марини Боржемської. Остання не могла довго тримати тишу та ігнорувати питання своїх фанатів.

У своєму сторіз вона зазначила, що їй дуже подобалось працювати разом з Іраклієм Макацарія, і вона б з радістю повернулась. Але сучасні реалії змушують переглядати свої пріоритети. В таких умовах зйомки шоу просто не можливі.

Марина Боржемська та Іраклі Макацарія
Марина Боржемська та Іраклі Макацарія

З нею також погодився інший тренер Іраклі Макацарія – шоу було дійсно класним і запам’ятається на все життя.

Після знімання 9 сезону проєкту “Зважені і щасливі” в 2019 році, редакція телеканалу прийняла рішення зупинитись на невизначений час. Тоді Аніта Луценко, яка до цього була тренером, спробувала себе в якості ведучою шоу. Тоді переможцями стали Павло Назаренко та Наталія Кириленко. Їх зірковим тренером був Іраклі.

І вже у 2021 році пішли чутки, що планується відродження нової програми. Але життя після 24 лютого 2022 року зазнало кардинальних змін, і в редакції навіть поки й не думають над продовженням шоу такого масштабу. Адже варто нагадати, що герої програми часто займались в різних локаціях – в лісах, кар’єрах, біля озер чи річок.

Будемо сподіватись, що прийде час і на екрани знову вийде проєкт “Зважені і щасливі”.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

7 + 5 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.