Марина Боржемська вперше відповіла на болюче питання про екс-чоловіка: чи спілкується Узелков з дітьми - MusicUkraine

Марина Боржемська вперше відповіла на болюче питання про екс-чоловіка: чи спілкується Узелков з дітьми

Вибір редакції


У шлюбі Боржемської з Узелковим, який тривав майже 2 десятиліття, народилося двоє дітлахів. За 10 років спільного життя в подружжя з’явився первісток Родіон. Ще через 3 роки родина поповнилася донечкою Олівією. Хтось із підписників Instagram поцікавився в Марини, чи спілкується татусь із дітьми нині, на що фітнес-тренерка туманно натякнула:

“По можливості, з обох сторін”.

Виходить, батьки таки знайшли порозуміння між собою заради дітей. Щоправда, фото- і відеосвідчень проведення часу з дітьми в акаунті боксера немає. Натомість Марина викладає світлини з донечкою і сином регулярно.

До речі, сам Узелков подібного втручання в особистий простір не виносить. Коли 2 роки тому йому намагалися поставити запитання про спілкування з дітьми у “Зірковому шляху”, спортсмен узагалі пішов з інтерв’ю, різко перервавши розмову.

На відміну від Боржемської Узелков не викладає світлин із дітьми в мережу

Знаменитості довгий час не розкривали причин розлучення. Згодом Марина прохопилася, що після грандіозної сварки забрала дітей і пішла з дому просто посеред ночі. До того ж жінка якось зізналася, що ще до офіційного розлучення вони спали в різних спальнях протягом року.

Узелков у ролі нареченого в Одруженні наосліп

Сам В’ячеслав ще до повномасштабного вторгнення на початку лютого 2022 року сповістив, що одружується вдруге, але не назвав імені щасливої обраниці. Світлин у мережі з новою дівчиною та з весілля Узелков також не викладав.

Певно, навчений колишніми стосунками, які розвивалися на очах глядачів проєкту “Зважені та щасливі”, тепер боксер має намір тримати особисте життя за сімома замками. Напевно, його обраницею стала не Юлія Черницька, яку Слава обрав собі до пари в телешоу “Одруження наосліп” 2021 року.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

18 + thirteen =