...

Марина Боржемська зізналася, що після розлучення з Узелковим довелося затягнути пояси: “Режим економії”

Вибір редакції


Найперше, Марина Боржемська навчилася брудно лаятися, чим надзвичайно здивувала сина Роберта. Та віднині ранок у родині починається з посилання відомо кого за зрозумілою адресою.

Марина Боржемська з дітьми від В’ячеслава Узелкова

Марина вирішила не вивозити своїх дітей за кордон, на відміну від багатьох інших колег. Колишня Узелкова зібрала тривожну валізу, розробила логістику, як виїжджати з дітьми й мамою з Вінниці, коли ворог наблизиться дуже близько. Тато жінки покидати Україну навідріз відмовився, оскільки очолював благодійний фонд і був зайнятий.

Марина Боржемська з татом

Сестра Боржемської мешкає в Ізраїлі, то можна було хоча б відвезти до неї 14 річного сина й 10-річну доньку, але Марина не змогла розстатися з дітьми. Роберт з Олівію підтримали маму в цьому питанні. Інтуїція підказала, що все минеться. Нині жінка завжди відчуває наближення повітряної тривоги за кілька хвилин.

Звісно, довелося перейти на режим економії, купуючи не дорогі делікатесні продукти, як раніше, а щось дешевше, але корисніше. Діти не влаштовували істерик із приводу зменшення смаколиків у раціоні чи неможливості купувати нові комп’ютерні ігри. З пам’яті ще не вивітрився режим економії, який довелося застосувати, коли Марина з сином і донькою пішла від чоловіка.

Коли у червні 2022 року Боржемьска з мамою і дітьми поїхали до Ізраїлю через Молдову, щоб відвідати сестру, яка народила дитину, на голову тренерки вилилося чимало хейту. Марина отримала купу злостивих коментів, СМСок. Цей негатив підхопили й розтиражували ЗМІ. Було дуже прикро читати подібне, адже від’їзд планувався тимчасово.

Брат Боржемської попросив Марину сходити разом із ним до військкомату, оскільки вирішив піти захищати країну. Йому сказали, що викличуть за потреби. Тож нині перебуває в очікуванні.

Ще одним болем стала ситуація з татом. Чоловіку вже під час війни довелося пережити тяжку операцію. До цього він постійно страждав на напади, але тепер стан стабілізувався. Татусь дуже переживає, що віднині не може ходити на роботу й допомагати іншим, як це робив увесь час раніше.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × 2 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.