Маринована слива: надзвичайно пікантна заготівля на зиму. Такий делікатес не в кожному ресторані знайдеться - MusicUkraine

Маринована слива: надзвичайно пікантна заготівля на зиму. Такий делікатес не в кожному ресторані знайдеться

Вибір редакції


Для приготування маринованої сливи потрібно взяти не перезрілі, не пошкоджені плоди, з яких досить легко витягти кістку. Найбільш поширеним сортом для маринування вважається угорка.

Для маринування сливи потрібен оцет, тому що в плодах недостатньо фруктової кислити для того, щоб вони замаринувались у власному соку. Найкращим оцтом для цієї цілі — виноградний, але, оскільки більш поширеним на наших кухнях все ж таки є оцет столовий 9%, то й рецепті вказано він.

Рецепт приготування

Рецепт консервації розрахований на одну 3-х літрову банку.

Слива 2 кг

Часник — його кількість ви змушені будете визначити самі в залежності від того, скільки штук сливи у ваших 2-х кілограмах у розрахунку 1/2 чи 1 зубчик часнику на одну сливу. Але, загалом, вам треба буде не менше 4-5 голівок.

Маринад:

Вода 1 л

Цукор 300 г

Оцет 9% 100 мл

Лаврове листя 2 штуки

Гвоздика 3 штуки

Духмяний перець горошком 6 штук

Як готувати

Маринована слива з часником
Маринована слива з часником

Найперша наша задача — видалити кісточку зі сливи. Це не важко зробити за допомогою олівця, просуваючи ним кістку з боку плодоніжки та витискаючи її з протилежного боку. Таким чином форма плоду залишається не порушеною.

Далі наповнюємо кожну сливу 1/2 або цілим зубчиком часнику.

Наповнені часником сливи щільно розташуйте у простерилізовану банку, додайте туди лаврове листя, горошки перцю та гвоздику.

Закип’ятіть воду, додайте до неї цукор. Проваріть до повного розчинення цукру, а тоді влийте оцет. Тепер залийте маринадом сливи. Накрийте банку простерилізованою кришкою.

Цю банку потрібно протримати закутаною у ковдру для повільного охолодження приблизно 10-12 годин.

Після того, як слива охолоне, злийте у каструлю маринад. Знову його закип’ятіть, додавши до нього невелику кількість води, тому що слива за час охолодження вже вбере в себе маринад та розм’якне.

Останній крок — закатайте банку кришкою, перевірте герметичність та переверніть банку дном до верху. Накрийте ковдрою до повного охолодження.

Маринована слива з часником
Маринована слива з часником

Успіхів!Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × three =