Маша Єфросініна різко відповіла на коментарі про її надмірну худорлявість – Одна Хвилина

Вибір редакції


Відома українська телеведуча стала для своїх шанувальників буквально амбасадором дієт, стрункості та схуднення. Так, зірка пройшла великий шлях, аби отримати фігуру своєї мрії. Досвідом та секретами Єфросініна ділиться на власній сторінці в соціальній мережі Інстаграм. Крім того, в блозі з’являються дописи особистого та професійного характеру.

Телеведуча Маша Єфросініна зробила чимало для того, аби полюбити свою фігуру. Саме тому тепер зірка не соромиться та навіть із задоволенням ділиться з шанувальниками своїми кадрами в повний зріст. Втім, останнім часом знаменитість “засипали” коментарями стосовно її надмірної худорлявості.

Маша Єфросініна – втілення стрункості та сили волі
Маша Єфросініна – втілення стрункості та сили волі

Публіка про фігуру Маші Єфросініної

Так, у коментарях ледве не під кожним новим дописом зірки постійно з’являються “лагідні” натяки на те, що Маша Єфросініна, мовляв стоїть за крок до анорексії. Хоча співачка неодноразово наголошувала на тому, що ретельно стежить за своїм здоров’ям та не страждає ні на які хвороби, прихильники продовжують “піклуватись” про фізичний стан знаменитості.

Декілька коментарів під останнім дописом Маші Єфросініної:

  • “У вас скоро анорексія почнеться… Бережіть себе і своє здоров’я, заради сім’ї”;
  • “Машенька, не ображайся, будь ласка, але худоба – нездорова”;
  • “Я вже писала, що на мою думку Маші не личить бути занадто худою, але мені здається, що Маша собі такою подобається”;
  • “Машуня, давай трішки кушай вже! Нам не все одно. Ми всі в стресах. Але…”;

Маша Єфросініна відповіла на коментарі про худорлявість

Окрім порад від підписників, під останнім дописом також були зауваження тим, хто звертає надмірну увагу на фігуру зірки. Деякі шанувальники спробували “достукатись” до коментаторів і закликати припинити ставити Єфросініну в подібне становище. Телеведуча подякувала шанувальникам за їхні спроби, втім звернулась і до тих, хто вважає її занадто худорлявою.

Так, зірка зазначила, що їй неприємно, коли незнайомі люди намагаються поставити їй страшні діагнози. Єфросініна зазначила, що з подібними запитами вона звертається до кваліфікованих лікарів.

Подивіться на себе в дзеркало та зазирніть в свій холодильник – це і є ви! А ви – це і є єдине, про кого треба сильно піклуватися

– підсумувала своє звернення ведуча.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × one =

Translate »