Маша Єфросиніна, яка схудла до кісток, сіла на чергову дієту і показала, чим харчується: одні зелені соки

Вибір редакції


43-річна телеведуча Маша Єфросиніна за останній рік дуже сильно схудла, чим занепокоїла своїх прихильників. Маша зізнається, що так на неї вплинув стрес через війну в Україні. Втім, незважаючи на зниження ваги, правильний спосіб життя та спорт, стан здоров’я телеведучої бажає кращого. Про це сама Єфросиніна розповіла у своєму Інстаграм-блозі. Так, Маша розповіла, що здала аналізи, які показали, що її організм потребує очищення. Саме тому Єфросиніна відправилася на “лікування” у центр альтернативної медицини у Туреччині. Там зірці призначили спеціальну “зелену” дієту і тепер Маша харчується лише свіжими соками та зеленими смузі.

Нещодавно Єфросиніна показала короткий ролик зроблений у лікувальному центрі, де можна розгледіти прийоми їжі Маші, а також її фігуру.

Геть токсини, геть погані думки, геть зриви на солодке..

, – підписала ролик Єфросиніна.

Користувачі Мережі тут же почали обговорювати відео Єфросиніної у коментарях. Хтось похвалив телеведучу за її рішення оздоровитися, а хтось засудив за надмірну худобу.

Ось, що пишуть коментатори:

  • “Занадто худа!!! І нащо виставляти себе в трусах, вже зовсім сором втратила”;
  • “Раніше мені дуже подобалася ваша зовнішність,а тепер від природної краси нічого не залишилося,зовсім інша людина ,натягнуте лице і ноги ніби у вас анорексія”;
  • “Гарно. Я в захваті. Геть солоденьке і вперед до перемоги”;
  • “Як на мене занадто Маша схудла!!! Хочеться трохи все-таки підкормить!!!Але то моя така думка!”.
  • “Не можна не помітити , що Марія пишається своєю зовнішністю, наскільки вона собі подобається і їй байдуже на всі негативні коментарі. Заздріть мовчки , дівчата . Всі ж бачать, що Маша неймовірно виглядає в свої 44!”.

До слова, на початку кар’єри Маша Єфросиніна мала зайві кілограми і виглядала зовсім не так, як зараз. Втім, телеведучій вдалося скинути 20 кілограмів і підтримувати вагу вже більше 15 років.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

20 − 8 =