Маша Єфросиніна здивувала схожістю зі своєю 65-річною мамою – “Посміхається кокетливо” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Маша Єфросиніна здобула популярність завдяки своїй харизмі та сміливості. Раніше відома українська телеведуча, а тепер ще й успішна благодійниця, нещодавно привітала свою маму з важливим святом – днем народження. Вчора чимало відомих людей святкувало дні народження, серед них опинилась і зіркова мама Єфросиніної.

На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм знаменитість показала милі кадри з сімейної фотосесії, а також повідомила, що мамі виповнилось 65 років. Маша Єфросиніна залишила чуттєве привітання для рідної людини, а підписники та колеги зірки доєднались до кожного її слова у коментарях.

Маша Єфросиніна показала фотографії зі своєю мамою
Маша Єфросиніна показала фотографії зі своєю мамою

Єфросиніна зі своєю мамою

Відома українська телеведуча поділилась зі своєю авдиторією спогадами про те, що самостійне життя вона почала ще у 16 років. Тоді зірка поїхала з батьківського дому, але тепер, через 25 років Маша Єфросиніна знову живе поруч зі своєю мамою, за що дуже їй вдячна.

Ведуча подякувала рідній людині за те, що вона допомагає їй з вихованням сина та побутом, що дозволяє Єфросиніній займатись своєю професійною діяльністю.

Вона зберігає моє серце в спокої за мою дитину, а я маю можливість допомагати іншим мамам повернути спокій в їх серця

– прокоментувала Маша Єфросиніна.

Єфросиніна вразила схожістю зі своєю мамою
Єфросиніна вразила схожістю зі своєю мамою

У новому дописі Маша Єфросиніна зазначила, що вони з родиною завжди робитимуть все можливе для того, щоб матуся була щасливою та усміхненою. Така обіцянка зірки проявляється навіть у найдрібніших приємностях. Наприклад, на день народження мами ведуча з самого ранку вирушила на пошуки її улюблених квітів – троянд кольору бургунді.

Варто зазначити, що Маша Єфросиніна та її мама феноменально схожі одна на одну. Зіркові родичі виглядають, ніби сестри-близнята. Однаковий колір волосся, м’який погляд, ідентичний колір волосся й щира усмішка роблять знаменитостей неймовірно схожими. Ба більш, у свої 65 років мама Маші Єфросиніної виглядає дуже молодо.

Для фотосесії українська ведуча зі своєю мамою обрали однакові джинсові комбінезони, які зробили їх ще більш схожими.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × four =

Translate »