мають спільну дитину – Одна Хвилина

Вибір редакції


Психологи стверджують, що робота, як ніщо інше дуже зближує людей. Часто саме колеги стають найміцнішими парами. Шоу-бізнес ця тенденція також не оминула. Яскравий приклад — героїня цього матеріалу, Лілія Ребрик. Ведуча зустріла свого майбутнього чоловіка саме завдяки професії. На проєкті “Танці з зірками” на телеканалі СТБ вона познайомилася з хореографом Андрієм Диким. Згодом бурхливий роман переріс у справжнє кохання.

Втім, нещодавно виявилося, що близькі стосунки ця популярна білявка має з Дмитром Танковичем. Про це проговорився Єгор Крутоголов на сторінці Інстаграму:

“От такими радісно-здивованими очима зустрічав мою дорогу й неповторну Лілю Ребрик! Наш тандем знову разом. Ну ще плюс Танкович. Куди ж Ліля без кума? Вона приєднається до нас на благодійних концертах на підтримку Збройних сил України. І виконає дуже неочікувану роль в одному з наших нових номерів. Це неймовірно крута новина!”, — написав актор.

Виявялається, що Дмитро став хрещеним батьком старшій дочці своєї колеги по студії. Цікаво, що ведучий зізнавався, що для нього цей досвід був дуже цікавим та корисним. У його рідній Білорусі цей обряд є здебільшого формальністю, аніж великою родинною традицією.

Безработная, но замужняя Лилия Ребрик засветилась на фото с двумя мужчинами
Єгор Крутоголов з Дизель шоу розкрив таємницю Лілії Ребрик

А ось для Лілії — це дуже символічно. Вона ніколи не сумнівалася у своєму виборі та аргументувала його тим, що проєкт “Танці з зірками” подарував їй коханого чоловіка, а Танкович вів реаліті та був по-дружньому небайдужий до пари своєї яскравої колеги. Він бачив, як зароджувалася любов і тому став дуже близьким до родини Ребрик.

Нагадаємо, що ведуча телеканалу “Україну” має також і другу дочку. Маленька принцеса осяяла родину ведучої своєю появою у 2018-му році. Разом з мамою і сестричкою вона на початку війни евакуювалася на захід України.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Таємне життя дітей Заворотнюк та загадкова невістка: Що приховує від чужих очей Моя прекрасна няня


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × 4 =

Translate »