“Мене терплять” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Маша Єфросиніна здобула популярність завдяки своїй журналістській діяльності та роботі на телебаченні, втім мільйони українців полюбили зірку за її щирість та постійне прагнення допомогти навколишнім. Сьогодні знаменитість відома не лише, як ведуча та блогерка, а і як благодійниця.

Оскільки останнім часом у Маші Єфросиніної неймовірно багато роботи, вона не часто виходить на зв’язок зі своїми шанувальниками у соціальних мережах, проте нещодавно вирішила влаштувати популярну розвагу “питання-відповідь”. Шанувальники поставили знаменитості чимало запитань, на які Єфросиніна залюбки відповідала й ділилась своєю мудрістю. “Вишенькою на торті” стала реакція найкращої подруги ведучої Полякової на таку активність у соцмережі.

Маша Єфросиніна поспілкувалась з фанатами
Маша Єфросиніна поспілкувалась з фанатами

Про що Маша Єфросиніна говорила з фанами

На особистій сторінці в Інстаграмі знаменитість поділилась зі своїми шанувальниками думкою стосовно різних питань та аспектів життя. Так, наприклад, ведуча та благодійниця висловилась про те, над чим зараз працює.

Історія зі сторінки Єфросиніної
Історія зі сторінки Єфросиніної

Також Маша Єфросиніна розповіла про свої слабкості, а також зізналась, як їй вдається бути сильною жінкою. За словами зірки, тільки прийнявши себе будь-якою, можливо навчитись бути сильною.

Єфросиніна про те, як вона стала сильною жінкою
Єфросиніна про те, як вона стала сильною жінкою

Реакція Олі Полякової

Дрібкою гумору в низці обговорень серйозних тем стала реакція найкращої подруги Маші Єфросиніної на активність зірки у соціальних мережах. Так, Оля Полякова залишила “гнівний” коментар у віконці, де чимало шанувальників залишили свої запитання. Українська співачка зазначила, що Єфросиніна знайшла час на спілкування з авдиторією, проте подзвонити їй так і не встигла.

Історія з особистої сторінки Єфросиніної в Інстаграмі
Історія з особистої сторінки Єфросиніної в Інстаграмі

До цього Маша Єфросиніна зізналась, що іноді вона може довго не відповідати на повідомлення друзів чи колег, та розповіла, чому так стається. Попри це, жартома зазначила Єфросиніна, її подружки продовжують її “терпіти”.

Єфросиніна зізналась, що довго не відповідає на повідомлення
Єфросиніна зізналась, що довго не відповідає на повідомлення
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × 1 =

Translate »